Stylová dámská messenger taška z ekologické kůže
Kód: ROV-25838-UNIWSouvisející produkty
3 957 Kč
–41 %
Plesové a svatební šaty s výstřihem do V
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 328 Kč
Made in EU
od 3 179 Kč –41 %
Maxi saténové šaty na ramínka s rozparkem K155
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 870 Kč
Made in EU
od 3 229 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 957 Kč
Made in EU
4 103 Kč
–41 %
Šifonové šaty se zavazováním za krk K169
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 414 Kč
4 023 Kč
–41 %
Krajkové šaty typu mořská panna se šifonovým bolerkem
Doručení 7-10 dní
(2 ks)
2 367 Kč
Made in EU
2 692 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 632 Kč
3 891 Kč
–41 %
Maxi dlouhé šifonové večerní šaty s květinovou výšivkou
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 289 Kč
Made in EU
2 741 Kč
–39 %
dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 661 Kč
Made in EU
Dámské midi šaty s volánky a páskem C64
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 519 Kč
Made in EU
3 930 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 312 Kč
3 825 Kč
–41 %
Asymetrické šaty s rozparkem a krajkou
Doručení 7-10 dní
(5 ks)
2 250 Kč
Made in EU
2 578 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 419-1 OPERLA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 563 Kč
Made in EU
2 383 Kč
–39 %
Lesklé šaty s krátkým rukávem, výstřihem a rozparkem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 444 Kč
Made in EU
2 576 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(1 ks)
1 516 Kč
3 627 Kč
–41 %
Šaty svatební s kulatým výstřihem a dlouhými lucernovými rukávy
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 134 Kč
Made in EU
2 090 Kč
–39 %
Dlouhé maxi šaty s tylovými rukávy a zavinovacím výstřihem 664-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Detailní popis produktu
Stylová dámská messenger taška z ekologické kůže - Rovicky
- Solidní zpracování | Taška z ekologické kůže s jemně žilkovanou texturou ;
- Malý, ale prostorný | Dvoukomorová taška s dalšími kapsami. Vejdete do něj všechny nejdůležitější věci;
- Povrchová úprava, která zaručuje dlouhé používání | Vnitřek je celopodšitý v neoznačující černé barvě;
- Pohodlí při nošení | Zavěšeno na dlouhém popruhu s klasickým nastavením.
Organizace interiéru
Malá taška s velkou kapacitou. Uzavírá se pevnými zipy. Vybaveno 2 přihrádkami a řadou dalších kapes, kam se vám vejdou všechny nejnutnější věci.
- První komora je vybavena kapsou na zip.
- Druhá komora je vybavena malou otevřenou kapsičkou.
Dvě rychle přístupné kapsy
Na přední a zadní straně tohoto modelu je jedna kapsa na zip. Jsou to místa určená k uložení drobností, které často používáte a potřebujete je mít na dosah ruky.
Kabelka s dlouhým popruhem
Taška je zavěšena na 2,5 cm širokém popruhu a její délka je nastavitelná (84-150 cm), což umožňuje pohodlné zavěšení tašky na rameno nebo přes tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051240546 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Půlkruhá dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
869 Kč
–39 %
polyesterová dámská kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
523 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka přes rameno z ekologické kůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
dámská taška přes rameno z nylonu s koženými detaily
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 147 Kč
–39 %
Dámská ekologická kožená messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
2 749 Kč
–39 %
Niewielka, rockowa listonoszka damska z nitami - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 656 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
842 Kč
–39 %
taška přes rameno nylonu koženkovými vložkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
lesklá dámská kabelka přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
769 Kč
Made in EU
785 Kč
–39 %
Dámská mini brašna z ekologické kůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
473 Kč
Made in EU
2 518 Kč
–39 %
Prošívaná messenger taška na zlatém řetízku
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 517 Kč
Made in EU
1 382 Kč
–39 %
Prostorná dámská taška 2v1 z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
Mini peněženka-peněženka s dlouhým odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
810 Kč
–39 %
Dámská messenger taška se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 015 Kč
–39 %
Dámská nylonová kabelka v hnědé a béžové barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
612 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
