Velká, vertikální dámská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-24322-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
3 147 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 852 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
799 Kč
Made in EU
1 742 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
973 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
Detailní popis produktu
Velká, vertikální dámská peněženka z přírodní kůže se zipem a magnetem - Peterson
Nejkvalitnější dámská peněženka z přírodní kůže, která:
- má 1 kapsu na mince;
- má 1 kapsu na bankovky;
- má 12 slotů na karty;
- je bezpečný - má funkci RFID;
- je držitelem osvědčení o registraci.
Peterson® vertikální kožená peněženka
- Přírodní kůže | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality;
- Velmi rozsáhlé | Vnitřek je dobře organizovaný a má dostatek prostoru pro karty a doklady;
- Vybaven systémem RFID | Tato technologie chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu;
- Dárková krabička v ceně.
Řada vnitřních přihrádek
Vnitřek peněženky obsahuje:
- 12 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu (např.
- 2 přihrádky na větší dokumenty, jako jsou osvědčení o registraci.
Přihrádky na karty jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Pokladní sekce
Kapsy na peníze jsou velmi prostorné. Tento model bude ideální pro fanoušky tradiční hotovosti.
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy, zapínané na zip;
- Je zde 1 otevřená přihrádka na bankovky .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159657 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
1 637 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zipem a patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Malá dámská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka střední velikosti
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
od 1 184 Kč –39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
830 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
500 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
