Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže
Kód: ROV-31083-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
1 876 Kč
–39 %
Dlouhé večerní šaty s ramínky a rozparkem na nohavici 646-1
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 137 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Dlouhé sametové šaty s ramínky a rozparkem 77005-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 601 Kč
Made in EU
1 687 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
943 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty bez rukávů s výstřihem 58003-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 764 Kč
Made in EU
od 3 225 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 955 Kč
Made in EU
2 803 Kč
–39 %
Dlouhé šaty bez rukávů s krajkovým výstřihem LEA 211-2
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 699 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
2 845 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 589 Kč
Made in EU
3 485 Kč
–40 %
Dlouhé svatební šaty s mašlí a hranatým výstřihem 73008-2
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 075 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 087 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky, efekt stínování
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 948 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže - Rovicky
Díky pečlivě propracovanému tvaru a nadčasové estetice se nákupní taška Rovicky dokonale hodí k současným módním trendům a zároveň zůstává praktickým kouskem šatníku.
Nejdůležitější výhody tašky Rovicky:
- Vyrobeno z vysoce kvalitní, odolné plátěné látky v kombinaci s elegantními prvky imitujícími kůži.
- Prostorný interiér – ideální pro každodenní použití.
- Stylové zlaté kování dodává elegantní charakter.
- Lze nosit v ruce, na rameni nebo crossbody.
- Zapíná se na pevný zip – bezpečí vašich věcí.
Pohodlí při nošení na nejvyšší úrovni
- Dámská nákupní taška Rovicky® má odnímatelný, pětipolohový nastavitelný popruh, který umožňuje perfektní nošení. Tašku lze nosit klasicky přes rameno nebo přes tělo – perfektní řešení pro aktivní ženy.
- Další robustní rukojeti umožňují pohodlné nošení tašky v ruce nebo na předloktí, což zvyšuje její funkčnost a všestrannost.
Praktický a prostorný interiér
- Jedná se o prostornou dámskou nákupní tašku, do které se snadno vejdou knihy, dokumenty A4, lahev s vodou, kosmetická taštička, a dokonce i notebook nebo drobné nákupy.
- Interiér byl navržen s ohledem na pohodlí – najdete zde otevřenou přihrádku a kapsu na zip, ideální pro telefon, klíče nebo peněženku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051291555 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška rukojeti: | 22 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2986.67 |
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 105 Kč
–39 %
shopper taška s kapacitou A4 - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
666 Kč
Made in EU
1 213 Kč
–39 %
nylonová shopper taška s odnímatelným a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
731 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–39 %
městská taška přes rameno z nylonu se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
City shopper bag s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Maya FL39
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 761 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Velká shopper taška přes rameno elegantní
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Elegantní dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s motivem hadí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–39 %
Elegantní, prostorná dámská shopper taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
999 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper kabelka taška na jaro-léto
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
411 Kč
Made in EU
1 467 Kč
–39 %
Dámská shopper taška z ekokůže s přídavnou kabelkou
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Nylon, prostorný dámský shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký dámský shopper z nylonové tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 636 Kč
–39 %
Prostorná, městská dámská taška z ekologické kůže - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
