Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-30868-UNIW ROV-30869-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 076 Kč
Made in EU
1 828 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 142 Kč
Made in EU
od 6 029 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 768 Kč
6 710 Kč
–35 %
Pánský zimní kabát z jehněčí kůže s límcem a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 329 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
11 935 Kč
–31 %
Pánský kožený kabát z jehněčí kůže s hřejivou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 231 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
4 649 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 906 Kč
Made in EU
6 304 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 940 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
4 225 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791629 KYLE (zf051a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 641 Kč
Made in EU
2 131 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 332 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
5 595 Kč
–35 %
Pánský kožený kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 610 Kč
Made in EU
od 1 717 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 1 074 Kč
Detailní popis produktu
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem - Peterson
Pokud hledáte peněženku, která kombinuje eleganci, odolnost a vynikající organizaci, tento model bude pro vás perfektní volbou. Je vyrobena z vysoce kvalitní pravé kůže, zaujme svým minimalistickým designem a skvěle vypadá pro každodenní nošení. Je to praktický doplněk pro muže, který si cení estetiky a pořádku.
- Přírodní kůže – odolnost a prestiž v jednom.
- Technologie RFID Secure – chrání karty před skenováním.
- Až 8 slotů na karty a 5 větších přihrádek na dokumenty.
- Drží osvědčení o registraci bez ohýbání.
- Dvoupřihrádka na bankovky + kapsa na mince.
- Klasická černá barva a elegantní provedení.
Promyšlený interiér – ideální pro karty a dokumenty
Uvnitř najdete vše, co potřebujete pro pohodlné každodenní nošení. Peněženka nabízí:
- 8 slotů pro platební, věrnostní nebo přístupové karty.
- 5 širších přihrádek na dokumenty, včetně kapes na technický průkaz vozidla.
- Průhledné okénko – ideální na fotografii, občanský průkaz nebo městskou kartu.
Pečlivě navržené rozvržení, které usnadňuje rychlý přístup k nejčastěji používaným záložkám.
Místo na hotovost a mince – praktické a pohodlné
Peněženka má:
- 2 samostatné kapsy na bankovky, které vám umožní pohodlné třídění vašich měn.
- kapsa na mince se zapínáním na patentku, aby vaše mince zůstaly na svém místě.
Prostorný interiér i přes kompaktní rozměry – nic vám nezatíží peněženku a zachová si elegantní tvar
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 40 |
939 Kč
–49 %
Pánská peněženka Crazy Horse kůže vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
470 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánská peněženka CRYSTAL-LK3837B Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
803 Kč
od 417 Kč –52 %
Pánská peněženka se zipem – retro styl, praktické přihrádky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 199 Kč
od 525 Kč –52 %
Pánská RFID peněženka Baellerry – zip, kapsa, foto přihrádka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 250 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–44 %
Pánská peněženka CEPU02605M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 997 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
Made in EU
od 10 534 Kč –37 %
Pánská peněženka 660991 Ferragamo
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 6 584 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
683 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–44 %
Pánská peněženka CRYSTAL-LK3832 Lumberjack
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
803 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
od 2 165 Kč –42 %
Pánská peněženka do ruky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 237 Kč
475 Kč
–52 %
Minimalistická kožená peněženka na karty a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
226 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
