Velký dámský značkový batoh - Peterson
Kód: ROV-25449-UNIW ROV-25451-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 227 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
686 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
4 001 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 354 Kč
Made in EU
2 059 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
od 760 Kč až –50 %
šaty s límečkem – áčkový střih pro plnoštíhlé
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 380 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Detailní popis produktu
Velký dámský polyesterový batoh - Peterson
- Pevný materiál | Batoh je vyroben z polyesteru, který je výjimečně odolný, snadno se čistí, má zvýšenou odolnost proti mačkání a zvýšenou odolnost proti pronikání vody;
- Velká kapacita | Batoh má 1 klasickou komoru a až 8 kapes;
- Pohodlné nastavení popruhů | Délku podvazků přizpůsobte své výšce a postavě. Nastavení délky postroje vám zabere několik sekund.
Funkčnost pro každodenní použití
Batoh je vybaven 1 velkou komorou uzavíratelnou na zip , ve které je také 1 velká otevřená kapsa a 4 menší otevřené kapsy . Velkou otevřenou kapsu využijete například na notebook nebo tablet.
- Rozměry vnitřní kapsy: 28 x 23 cm
V přední části batohu je jedna další kapsa uzavíratelná na zip. Po stranách jsou 2 otevřené kapsy , do kterých se vejdou další věci.
Dokonalá shoda
Batoh má rychlé nastavení popruhů v rozmezí 45-87 cm . Pohodlné nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit batoh vaší výšce a postavě.
Pro zvýšení komfortu nošení je zadní část batohu vybavena další prodyšnou vrstvou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 39,5 cm |
| Šířka: | 29,5 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 8 cm |
| Maximální délka pásku: | 87 cm |
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Prostorný batoh formátu A4 s mátovou taškou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 162 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV08 Lume
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV12 Belle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 170 Kč
–39 %
dámský ekologický kožený batoh s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
705 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
dámský batoh z nylonu a ekokůže s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
městský dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
2 420 Kč
–39 %
nylonový nepromokavý batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 458 Kč
Made in EU
od 1 871 Kč –39 %
Stylový batoh na notebook s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
od 1 127 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
