Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Kód: ROV-24316-UNIW ROV-20296-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 831 Kč
Made in EU
2 657 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky - Peterson
- Nejvyšší kvalita zpracování | Vyrobeno z přírodní kůže , velmi odolné a příjemné na dotek. Zvenku má hladkou, holografickou texturu, zevnitř je jeho povrch matný a žilkovaný.
- Zdobené motýlky | Model je zdoben holografickými motýly . Uzavírá se klopou. Přední stranu zdobí zlaté logo značky.
- Podrží vaše karty | Peněženka bude perfektní, pokud s sebou denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti.
- Ochrana na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
BALENO V KRABICI
S peněženkou vždy získáte:
- elegantní krabička
- sada firemních štítků
Rozměry balení: 11x21x4,5 cm.
Objednávka v kartách
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince uzavřená háčkem;
- 4 přihrádky na velké dokumenty ;
- 18 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Dvě z přihrádek jsou průhledné a ideální pro fotografování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Plně s potiskem |
| Počet slotů pro karty: | 15+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | místo pro fotku |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Dámská střední kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
702 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
2 777 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a parfémovaná voda
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 673 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka s karabinou a háčkem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
2 050 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 235 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
od 1 615 Kč –39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 973 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
1 971 Kč
–39 %
Velká, kožená dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 188 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
