Dámská prostorná polyesterová taška do pasu
Kód: ROV-19522-UNIW ROV-22077-UNIW ROV-19525-UNIW ROV-19524-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 170 Kč
–39 %
Malý, prošívaný dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
705 Kč
Made in EU
990 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
597 Kč
Made in EU
1 148 Kč
–39 %
Elegantní dámský městský batoh
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
692 Kč
Made in EU
10 619 Kč
–37 %
Dámský batoh 35S2G8TB2B- Michael Kors
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
6 637 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–39 %
Dámský mini batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
681 Kč
Made in EU
2 612 Kč
–39 %
Funkční cestovní batoh s kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 573 Kč
Made in EU
1 413 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
1 089 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
656 Kč
Made in EU
1 069 Kč
–39 %
Dámský batoh s prostorem pro notebook - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
644 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s popruhem na zavazadla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
1 364 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru s hrudním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
822 Kč
Made in EU
1 062 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
640 Kč
Made in EU
od 1 876 Kč –39 %
Stylový batoh na notebook s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
od 1 130 Kč
Detailní popis produktu
Dámská prostorná polyesterová taška do pasu - Peterson
- Špičková kvalita | Je ušita velmi odolná z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhodobé používání
- Lehký a pohodlný | Fanny pack nošený na bocích nebo přes rameno - hoďte ho na sebe a užijte si neskutečný komfort!
- Funkční a praktické | jednokomorový sáček, zapínání na odolný zip. Další kapsa na zip na přední straně
- Široký popruh | Zavěšeno na popruhu s přezkou s nastavitelnou délkou
Vsaďte na pohodlí!
Stylová jednokomorová ledvinka v elegantním stylu s přídavnou kapsou na zadní straně. Skvěle se bude hodit na každodenní použití, na procházky nebo setkání s přáteli.
Do ledvinky se snadno vejde:
- telefon;
- peněženka;
- klíče;
- doklady (také většího formátu jako pas nebo registrační karta v obalu);
- peníze;
- pero.
Dva způsoby nošení - vyberte si svůj oblíbený!
Sáček s pohodlným popruhem, jehož délku lze snadno upravit. Toto řešení vám umožní nosit fanny pack nejen na bocích, ale i přes rameno!
Pevná plastová spona zajišťuje rychlé nazouvání a sundávání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | tkanina jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | rostlinný |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Maximální délka pásku: | 78 cm |
Made in EU
411 Kč
–39 %
pouzdro na klíče z pravé kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
248 Kč
Made in EU
540 Kč
–39 %
Praktická dámská ledvinka z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
od 718 Kč až –52 %
Pánská crossbody ledvinka z PU kůže na mobil a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 345 Kč
Made in EU
467 Kč
–39 %
zápisník B6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
282 Kč
Made in EU
911 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na klíče s přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
549 Kč
Made in EU
540 Kč
–39 %
pouzdro na klíče z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
Made in EU
813 Kč
–39 %
pánská jednokomorová ledvinka se čtyřmi dalšími kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
490 Kč
Made in EU
467 Kč
–39 %
Zápisník B6 s tečkovaným potiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
282 Kč
Made in EU
558 Kč
–39 %
zápisník s pevnou vazbou, formát B5, potištěný linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
336 Kč
Made in EU
6 300 Kč
–39 %
prémiová kožená dámská kabelka do pasu se širokým popruhem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 842 Kč
Made in EU
449 Kč
–39 %
zápisník A6 s tečkovaným potiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
271 Kč
Made in EU
558 Kč
–39 %
Tenké pouzdro na karty z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
336 Kč
Made in EU
747 Kč
–39 %
Dámská květinová kabelka do pasu na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
450 Kč
Made in EU
576 Kč
–39 %
kožené pouzdro na karty bez zapínání s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
347 Kč
Made in EU
1 107 Kč
–39 %
Velká dámská ledvinka, kabelka přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
667 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
