Dámské Sněhule S Výšivkou Na Platformě Naleris
Kód: BO-34878-21 BO-34878-F Zvolte variantuSouvisející produkty
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
od 6 629 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kožešinovým límcem z lišky a mývala
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 277 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
Vrácení zdarma
3 021 Kč
–37 %
Luxusní dámský kožich, nadýchaný elegantní kabát - Hnědý L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 889 Kč
od 2 683 Kč –35 %
Dámský krátký pletený svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 731 Kč
3 557 Kč
–42 %
Krátký kožich chlupatý s kapucí a dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 033 Kč
od 4 342 Kč –35 %
Dlouhý pletený kardigan s pravou liščí kožešinou a volným střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 802 Kč
2 754 Kč
–42 %
Dámský huňatý krátký kabát z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 574 Kč
od 3 811 Kč –35 %
Dámská zimní pletená souprava s odnímatelným límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 459 Kč
od 2 239 Kč –42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 280 Kč
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
Made in EU
3 736 Kč
–44 %
Dámský kabát kožešinový GLAMFLUFFY krátký TY4984
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 064 Kč
od 1 070 Kč až –50 %
Dámská flanelová bunda – krátký zimní styl s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 535 Kč
od 3 528 Kč –35 %
Dámský krátký svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 276 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
Vrácení zdarma
3 179 Kč
–44 %
krátká kožešinová bunda s objemnými rukávy - Šedá EU S
Skladem v Praze
(1 ks)
1 779 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule na platformě jsou kombinací pohodlí a stylu, ideální na mrazivé dny. Model se vyznačuje roztomilou výšivkou na svršku, která mu dodává jedinečný charakter. Vnitřek je zateplený obuvnickou vlnou, která účinně chrání nohy před zimou. Praktické, teplé a módní – skvělá volba na zimní procházky. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/34877.mp4 |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 15 cm |
| Horní šířka: | 13,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 23 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1334 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožešinou A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
608 Kč
Made in EU
2 023 Kč
–36 %
Kožené semišové sněhule dámské s kožešinou Mivelle
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 289 Kč
Made in EU
2 292 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 460 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské šněrovací boty do sněhu Progress PROGJ-22-134
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 123 Kč
Made in EU
4 341 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Boty Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-29
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 764 Kč
Made in EU
1 623 Kč
–44 %
dámské sněhule na platformě ZY1054
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
897 Kč
Made in EU
3 034 Kč
–36 %
Semišové sněhule dámské na platformě s kožíškem Big Star SS274371
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 933 Kč
Made in EU
1 381 Kč
–44 %
Dámské sněhule na platformě ZY1074
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
763 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 450 Kč
Made in EU
2 758 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371010
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 756 Kč
Made in EU
3 034 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 933 Kč
Made in EU
861 Kč
–36 %
Dámské sněhule s teplou podšívkou Serenne
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
549 Kč
Made in EU
2 180 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010 Taupe
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 389 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule s šněrováním O'NEILL LISA WOMEN HIGH 90253012.99Z
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 450 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
