Kožená dámská peněženka s háčkem a zapínáním s vlnkovým vzorem - Lorenti
Kód: ROV-26748-UNIW ROV-26746-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Košilové šaty midi LOVE ME MIDI EY2593
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 433 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
2 320 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
2 201 Kč
–39 %
Výjimečné šaty s delším zadním dílem 575-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 334 Kč
Detailní popis produktu
Kožená dámská peněženka s háčkem a zapínáním s vlnkovým vzorem - Lorenti
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Neobvyklý vzor | Vnější povrch peněženky zdobí lesklý vzor imitující vlny;
- Velmi rozsáhlé | Vnitřek je dobře organizovaný a má dostatek prostoru pro karty a doklady;
- Vybaven systémem RFID | Tato technologie chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu;
- Dárková krabička .
Interiér - prostorný a funkční
Peněženka obsahuje:
- 14 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 3 kapsy na větší dokumenty.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy uzavřené háčkem , což je v podstatě jedna samostatná sekce;
- Po celé délce peněženky jsou všité dvě opravdu obrovské kapsy na bankovky . Jedna z nich je otevřená, druhá se zapíná na zip.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Zlatá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
od 364 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip s přihrádkami na mince a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
704 Kč
–50 %
Tenká kožená peněženka – RFID ochrana, až na 11 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
352 Kč
1 268 Kč
–50 %
Kvalitní kožená peněženka na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
634 Kč
od 200 Kč –52 %
Měkká peněženka ve tvaru zvířat
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 96 Kč
od 422 Kč –52 %
Pánská dvouvrstvá peněženka s mnoha kapsami na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 201 Kč
od 404 Kč –52 %
Pánská tenká peněženka – karbonový design na 14 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 517 Kč –52 %
Luxusní pánská peněženka RFID – tenká a bezpečná na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 246 Kč
790 Kč
–52 %
Dámská skládací peněženka s kresleným potiskem a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
377 Kč
od 363 Kč –52 %
RFID peněženka z karbonu – tenký držák na karty a doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 173 Kč
od 407 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas – vícekapsová a praktická
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 194 Kč
od 615 Kč až –52 %
Pánská dlouhá peněženka z hovězí kůže – retro skládací styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 293 Kč
277 Kč
–52 %
Ultra tenká pánská peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
132 Kč
964 Kč
–50 %
Malá peněženka EDC – 5 kapes, poutko na klíče, YKK zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
482 Kč
od 475 Kč –52 %
Dámská peněženka – malá skládací s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 226 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
