Kožená elegantní dámská peněženka na patentku a zip
Kód: ROV-27680-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 167 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
908 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Detailní popis produktu
Kožená elegantní dámská peněženka na patentku a zip - Lorenti
- Materiál a provedení | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže s třpytivou texturou;
- Rozsáhlý interiér | Do peněženky se vejde velké množství karet, dokladů a hotovosti;
- Bezpečný | Vybavena systémem RFID, který chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu.
Organizace interiéru
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu ;
- 4 kapsy na větší dokumenty. Velikost jedné z těchto kapes umožňuje umístit do ní osvědčení o registraci.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou s logem . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na peníze jsou rovněž podšity podšívkou s logem odolnou proti oděru .
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy , která se zapíná na zip. Kapsa je opravdu velká. Můžete z něj snadno vyndat mince. Kapsa je umístěna tak, že vlastně vytváří další sekci v peněžence;
- Je zde 1 otevřená přihrádka na bankovky . Je šitá po celé šířce otevřené peněženky, což umožňuje vejít se hodně bankovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224713 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Zlatá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
890 Kč
–52 %
Malá kožená peněženka na mince a drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
424 Kč
od 365 Kč –52 %
Roztomilá peněženka Snoopy – řetízek, odolná proti rušení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
1 323 Kč
–47 %
Kožená peněženka na karty a hotovost v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
697 Kč
od 269 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou – chytrý pop-up držák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
od 490 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a okénkem na doklady
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 234 Kč
1 038 Kč
–50 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW924
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
519 Kč
666 Kč
–52 %
Pánská RFID peněženka z mikrovlákna – tenká a skládací
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
318 Kč
790 Kč
–52 %
Dámská skládací peněženka s kresleným potiskem a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
377 Kč
od 364 Kč –52 %
Magnetická peněženka s pouzdrem na karty pro iPhone
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 469 Kč –52 %
Anime peněženka Death Note – krátká, na karty i mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 224 Kč
od 364 Kč –52 %
Dámská peněženka na zip s přihrádkami na mince a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 445 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a držákem pro AirTag
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 212 Kč
1 090 Kč
–50 %
Malá kožená peněženka na mince a klíče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
545 Kč
od 182 Kč –52 %
Malý nylonový organizér – na mince, sluchátka a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 87 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
