Kožená pánská peněženka v orientaci na šířku
Kód: ROV-16959-UNIW ROV-16897-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 764 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 844 Kč
Made in EU
od 1 724 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 077 Kč
Made in EU
od 1 711 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 069 Kč
Made in EU
od 6 043 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
842 Kč
Made in EU
od 2 263 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 415 Kč
Made in EU
4 196 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 622 Kč
Made in EU
1 748 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
971 Kč
Made in EU
4 196 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 622 Kč
Made in EU
od 4 200 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 625 Kč
Made in EU
6 388 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 993 Kč
Made in EU
1 170 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
650 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 534 Kč
Made in EU
5 818 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11583 ANTONIO (zi117a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 636 Kč
Detailní popis produktu
Kožená pánská peněženka v orientaci na šířku, dodávaná také s různýma variantami - Peterson
Kvalita na nejvyšší úrovni | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže, velmi trvale. Po delší době používání získává kůže jedinečný vzhled a stává se jako víno - čím starší, tím lepší!
- Klasika vždy v módě | Klasická peněženka. Model v horizontální orientaci, uzavřen barevnou elastickou šňůrkou
- Rozsáhlý, prostorný interiér | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se vám do něj vejde velké množství karet a hotovosti
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, občanské průkazy a karty MHD před neoprávněným čtením dat
zahrnuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 4 přihrádky na velké dokumenty, z toho 2 ve formě okénka ;
- 1 průhledná kapsa na fotku ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
- minci můžete vložit do 1 kapsy s drukem ;
- Bankovky můžete schovat do 2 otevřených širokých přihrádek zakončených látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | jiné |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
935 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže vybavená RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
971 Kč
–39 %
Dvoubarevná pánská peněženka z přírodní kůže, bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská peněženka nubukové pravé kůže s reliéfní psí hlavou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Pánská bankovka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
