Lakovaná peněženka s hadím vzorem
Kód: ROV-13642-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 427 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
865 Kč
Made in EU
3 999 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 353 Kč
Made in EU
2 058 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
1 672 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 702 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 881 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 051 Kč
Made in EU
2 319 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 364 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty bez rukávů s pasem A090
Doručení 3-4 dny
(4 ks)
1 081 Kč
Made in EU
3 130 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 841 Kč
Made in EU
2 604 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 439 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 663 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
746 Kč
Detailní popis produktu
Kvalitní lakovaná dámská peněženka s hadím vzorem - Rovicky
- Polská značka | Produkt známé a respektované polské značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobena z vysoce kvalitní lakované kůže. Výběrem výrobku z tak odolného materiálu si můžete být jisti, že vám bude sloužit mnoho let! Na peněžence je vzor hadí kůže
- Elegantní, nadčasový design | Peněženka v horizontální orientaci zapínaná klopou s velmi pevnou sponou a ušními dráty. Investujte do doplňku, který nikdy nevyjde z módy.
- Skvělá organizace interiéru | Model vybaven řadou praktických přihrádek vám umožní schovat vše potřebné a její používání bude maximálně pohodlné
- Zabezpečení | Vybavena systémem RFID, který kartu v peněžence zabezpečí proti odcizení finančních prostředků z účtu
- Ideální jako dárek | Balena ve stylové, originální krabičce s logem značky. Pokud chcete tuto peněženku darovat, ušetříte čas i peníze. Stačí ozdobná stuha nebo mašle a dárek je hotový!
Součástí interiéru je:
- 14 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 3 přihrádky pro větší dokumenty, skryté pod dalšími sekcemi;
- 1 velká přihrádka se zipem všita přes celou šířku peněženky;
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěné podšívkou. Tím se zabrání oděru kůže při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
minci schováte do dvojité kapsy uzavřené ušním drátkem, která je samostatnou částí peněženky;
- pro bankovky je oddělena široká přihrádka táhnoucí se po celé její šířce;
Kapsy na peníze jsou rovněž podšité logovanou podšívkou odolnou proti oděru .
Rozměry:
- výška: 8,5 cm
- šířka: 14 cm
- hloubka: 3 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051073595 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní lakovaná kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Zapínání: | západka |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
3 141 Kč
–44 %
Dámská peněženka ST201- Lamarthe
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 745 Kč
Made in EU
1 268 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
764 Kč
Made in EU
1 081 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Made in EU
520 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 247 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
751 Kč
Made in EU
4 090 Kč
–37 %
Dámská peněženka JC5644PP1ML Love Moschino
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 556 Kč
Made in EU
1 031 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
621 Kč
Made in EU
912 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
550 Kč
Made in EU
16 179 Kč
–37 %
Dámská peněženka 805283 Burberry
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
10 112 Kč
Made in EU
1 326 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
799 Kč
Made in EU
4 109 Kč
–37 %
Dámská peněženka 75VA5PG1_ZS413 Versace Jeans
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
2 568 Kč
Made in EU
912 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
550 Kč
Made in EU
3 598 Kč
–44 %
Dámská peněženka 75VA5PP2_ZS820 Versace Jeans
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 999 Kč
Made in EU
720 Kč
–39 %
velká dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip a druk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
434 Kč
Made in EU
15 649 Kč
–37 %
Dámská peněženka 805288 Burberry
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
9 781 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
