Lehké Dětské Tenisky Big Star RR374055
Kód: BO-37100-70 BO-37100-M BO-37100-O BO-37100-Q BO-37100-S BO-37100-18 BO-37101-M BO-37101-O BO-37101-S BO-37101-18 BO-37102-M BO-37102-O BO-37102-Q BO-37102-S BO-37102-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožíškem v barvě Benigna
Skladem v Praze
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské ekologické kožené sněhule s popruhem Orinor
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
676 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
630 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Sněhule S Kožíškem Crisie
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
630 Kč
Made in EU
1 164 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
742 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
716 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
693 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sneakersy od značky Big Star jsou skvělou volbou pro aktivní malé děti. Vyrobené z eko kůže, zajišťují trvanlivost a pohodlí. Model se zapínáním na suchý zip umožňuje rychlé a snadné obouvání, a měkká pěnová stélka potažená materiálem zaručuje pohodlí po celý den. Ideální na každodenní vycházky, hry na čerstvém vzduchu nebo procházky, tyto sneakersy kombinují funkčnost s módním vzhledem. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
29-18,5/30-19,5/31-20/32-20,5/33-21/34-21,5/35-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tenisky a Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/37100.mp4 |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Látka |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Vrchní výška: | 6 cm dla rozmiaru 29 |
| Horní šířka: | 6 cm pro velikost 29 |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 19 |
| Typ izolace: | Ne |
| Celková hmotnost v gramech: | 1064 |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Kategorie obuvi: | Dětské |
| Sezóna: | Jaro/Léto |
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské tenisky se zirkony Rianalla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
701 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Dětské Kožené Tenisky BIG STAR JJ374310
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
701 Kč
od 466 Kč –52 %
Dívčí boty více variant
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 222 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské kožené sportovní boty na platformě Lori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
652 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Lesklé Dívčí Sportovní Boty S Květinami Tessina
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
630 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dětské sportovní boty na suchý zip Miranda
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
606 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Dětské tenisky na suchý zip Krissandra
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
693 Kč
Made in EU
901 Kč
–36 %
Sportovní tenisky dětské na suchý zip Galisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
574 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Sportovní Boty Sneakers Dětské Tilvianea
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
659 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Dětské tenisky na suchý zip Big Star SS374042
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
975 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –36 %
Dětské kožené tenisky BIG STAR KK374058
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 760 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–36 %
Dětské Sportovní Tenisky Na Suchý Ephona
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
652 Kč
Made in EU
787 Kč
–36 %
Dětské Klasické Tenisky S Efektem Tie-Dye Simba
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
501 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dětské tenisky s teplým kožíškem Mireen
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
659 Kč
Made in EU
787 Kč
–36 %
Dětské Klasické Tenisky Nízké BIG STAR HH374193
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Tenisky Big Star FF374200 Bilé
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 681 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
