Lesklá dámská peněženka z přírodní kůže - Lorenti
Kód: ROV-26750-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
od 639 Kč –52 %
Krátké dámské šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 305 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 433 Kč
Detailní popis produktu
Lesklá dámská peněženka z přírodní kůže - Lorenti
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z vysoce kvalitní, lesklé přírodní kůže;
- Klasický, nadčasový design;
- Rozsáhlý interiér | Do peněženky se vejde velké množství karet, dokladů a hotovosti;
- Bezpečný | Vybavena systémem RFID , který chrání kartu v peněžence před krádeží prostředků z účtu.
Prostor pro karty a doklady
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu ;
- 4 kapsy na větší dokumenty. Velikost jedné z těchto kapes umožňuje umístit do ní osvědčení o registraci.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou s logem . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Místa za peníze
Peněženka je velmi prostorná. Kapsy na peníze jsou rovněž podšity podšívkou s logem odolnou proti oděru .
- mince můžete vložit do 1 dvojité kapsy , která se zapíná na zip. Kapsa je opravdu velká. Můžete z něj snadno vyndat mince. Kapsa je umístěna tak, že vlastně vytváří další sekci v peněžence;
- Je zde 1 otevřená přihrádka na bankovky . Je prošitý po celé šířce otevřené peněženky, což vám umožní vejít se hodně bankovek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224409 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
od 1 449 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka NW941
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 725 Kč
1 347 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW931
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
709 Kč
od 210 Kč –52 %
Dámská peněženka s kočičím motivem – více přihrádek na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 100 Kč
od 269 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou – chytrý pop-up držák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
od 339 Kč –52 %
Krátká dámská peněženka – klasický styl, přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 162 Kč
od 407 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas – vícekapsová a praktická
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 194 Kč
od 1 332 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW929
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 701 Kč
od 365 Kč –52 %
Roztomilá peněženka Snoopy – řetízek, odolná proti rušení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 1 389 Kč až –49 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW934
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 695 Kč
890 Kč
–52 %
Malá kožená peněženka na mince a drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
424 Kč
od 261 Kč –52 %
Kožená peněženka slon – mince, karty, řidičský průkaz
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 125 Kč
od 1 136 Kč až –50 %
Retro peněženka jednobarevná
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 568 Kč
1 244 Kč
–50 %
Kompaktní kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
622 Kč
1 194 Kč
–50 %
Slim peněženka YATBEST – RFID pouzdro na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
597 Kč
1 422 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z přírodní kůže NW917
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
749 Kč
od 359 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou a automatickým vysouváním karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 171 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
