Malá, kožená dámská peněženka se zipem a patentkou - Lorenti
Kód: ROV-26774-UNIWSouvisející produkty
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
1 815 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 080 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Detailní popis produktu
Malá, kožená dámská peněženka se zipem a patentkou - Lorenti
- Materiál a zpracování | Peněženka je pečlivě ušita z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Univerzální | Peněženka se díky svým malým rozměrům vejde do velké i malé tašky;
- Ochrana RFID karty | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID , který chrání karty v peněžence před krádeží prostředků z účtu;
- Jedinečný dárek | Peněženka v elegantní krabičce je skvělý tip na dárek.
Sekce peněz
I přes jeho malé rozměry se vám do tohoto modelu vejde dostatek hotovosti a mincí.
- Bankovky můžete schovat do 2 velkých přihrádek.
- Mince schováte do 1 dvojité kapsy na zip.
V peněžence nejsou žádné vyhrazené přihrádky na karty, ale do přihrádek na peníze je snadno vejdete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224607 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
od 232 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas s RFID ochranou – praktický kryt
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 111 Kč
704 Kč
–50 %
Tenká kožená peněženka – RFID ochrana, až na 11 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
352 Kč
1 323 Kč
–47 %
Kožená peněženka na karty a hotovost v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
697 Kč
od 541 Kč –52 %
Dlouhá voskovaná peněženka s poutkem na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 258 Kč
od 261 Kč –52 %
Kožená peněženka slon – mince, karty, řidičský průkaz
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 125 Kč
1 268 Kč
–50 %
Kvalitní kožená peněženka na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
634 Kč
od 407 Kč –52 %
Cestovní peněženka na pas – vícekapsová a praktická
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 194 Kč
od 517 Kč –52 %
Luxusní pánská peněženka RFID – tenká a bezpečná na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 246 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 339 Kč –52 %
Kovová RFID peněženka s klipem – tenký unisex model
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 162 Kč
1 305 Kč
–49 %
Kožená trojdílná peněženka s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
653 Kč
od 414 Kč –52 %
Průhledná taštička s anime figurkou – organizér na drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
od 210 Kč –52 %
Dámská peněženka s kočičím motivem – více přihrádek na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 100 Kč
od 292 Kč –52 %
Dlouhá pánská peněženka z plátna s kapsami na karty a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 365 Kč –52 %
Roztomilá peněženka Snoopy – řetízek, odolná proti rušení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 200 Kč –52 %
Kovové RFID pouzdro – minimalistická peněženka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 95 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
