Malá dámská kabelka z polyesteru se zapínáním na zip, dvě přihrádky
Kód: ROV-30701-UNIW ROV-30700-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
od 2 711 Kč až –42 %
Dlouhé večerní šaty s krajkovými aplikacemi a hlubokým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 749 Kč
3 137 Kč
–42 %
Dámské plesové šaty LissCord LC1146
Doručení 10-15 dní
(1 ks)
1 793 Kč
3 099 Kč
–35 %
Dlouhé večerní šaty LissCord lC1210
Doručení 10-15 dní
(4 ks)
2 000 Kč
3 035 Kč
–35 %
Dlouhé šaty s flitry a přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 958 Kč
2 766 Kč
–35 %
Flitrové šaty bez rukávů s rozparkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 784 Kč
od 2 764 Kč –42 %
Flitrové šaty se vzory délky maxi LissCord
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 1 580 Kč
od 2 735 Kč –42 %
večerní šaty s flitry a výstřihem do O pro svatby a plesy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 563 Kč
3 289 Kč
–42 %
Dlouhé šaty se síťovinou a třpytivými vzory LissCord
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 880 Kč
3 178 Kč
–35 %
Dámské plesové šaty LissCord LC1153
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 050 Kč
3 135 Kč
–42 %
Vzorované maxi šaty s flitry LissCord
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 792 Kč
2 565 Kč
–42 %
Dlouhé šaty na večer LissCord lC1236
Doručení 10-15 dní
(3 ks)
1 466 Kč
2 873 Kč
–35 %
Flitrové šaty na ramínka s mermaid střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 853 Kč
od 2 346 Kč –42 %
Mini večerní šaty LissCord lC1199
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 341 Kč
od 1 295 Kč –47 %
Dlouhé plesové šaty s ramínky – na svatbu nebo večírek
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 682 Kč
od 3 044 Kč –35 %
Plesové šaty s třpytivou sukní a obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 964 Kč
3 441 Kč
–35 %
Maxi šaty na večer LissCord lC1244
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 220 Kč
Detailní popis produktu
Malá, černá dámská kabelka z polyesteru se zapínáním na zip, dvě přihrádky - Peterson
- 2 praktické přihrádky zapínané pevnými zipy.
- 4 další kapsy pro snadnou organizaci.
- Nastavitelný popruh až do délky 140 cm.
- Lehké a pohodlné – ideální pro každodenní použití.
- Stříbrné kování a elegantní povrchové úpravy.
Funkční interiér – pořádek bez námahy
- Uvnitř najdete dvě oddělené přihrádky pro pohodlné uspořádání.
- Jedna z přihrádek má kapsu na zip, ideální pro cennosti.
- Na přední straně jsou dvě praktické kapsy na zip , ideální pro telefon, karty, klíče nebo jiné předměty, které potřebujete rychle mít k dispozici.
- Na zadní straně tašky byla přidána kapsa na zip , která poskytuje větší bezpečnost a pohodlí při každodenním používání.
Pohodlné nošení po celý den
- Nastavitelný popruh (až 140 cm) vám umožní přizpůsobit si tašku vašim preferencím.
- Můžete ji nosit klasicky přes rameno nebo pohodlně crossbody – v závislosti na situaci a stylu.
- Popruh o šířce 3,2 cm zajišťuje stabilitu a pohodlí, nezařezává se do ramene a dobře rozkládá váhu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 405.33 |
od 761 Kč až –50 %
Voděodolná taška přes rameno Molle na foťák i běžné nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 381 Kč
od 790 Kč –50 %
Retro plátěná kabelka s potiskem Paříže a nastavitelným popruhem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 395 Kč
1 262 Kč
–50 %
Půlkruhová kabelka přes rameno na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
631 Kč
od 838 Kč až –50 %
Prošívaná crossbody kabelka s řetízkem a britským stylem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 419 Kč
1 389 Kč
–49 %
Dámská kabelka crossbody FL914
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
695 Kč
od 1 727 Kč až –47 %
Dámská kabelka s krokodýlím vzorem na rameno i crossbody
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 950 Kč
1 296 Kč
–50 %
Vintage kabelka s textilními detaily
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
648 Kč
1 615 Kč
–47 %
Kožená kabelka tote bag s kovovými detaily
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
850 Kč
1 533 Kč
–47 %
Gothic kabelka z plyše s řetízkem a aplikací kříže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
807 Kč
od 319 Kč –52 %
Dámská podpažní kabelka s diamantovým vzorem a řetízkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 152 Kč
od 347 Kč –52 %
Dámská plátěná crossbody taška pro studentky a běžné nošení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 166 Kč
od 453 Kč –52 %
Textilní crossbody taška
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 216 Kč
437 Kč
–52 %
Unisex hrudní taška typu vesty s taktickým provedením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
208 Kč
1 476 Kč
–47 %
Dámská kabelka crossbody FL915
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
777 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
