Malá elegantní dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem
Kód: ROV-26876-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
2 059 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Made in EU
2 320 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
od 1 475 Kč –47 %
Pletené šaty s dlouhým rukávem pro podzim
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 776 Kč
Made in EU
1 226 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
744 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Detailní popis produktu
Malá elegantní dámská kožená peněženka se zapínáním a háčkem - Lorenti
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti;
- Materiál | Vyrobeno z přírodní kůže;
- Zapínání a háček | Zajišťuje bezpečnost a snadné použití;
- Zabezpečení karet a dokladů | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu;
- Ideální jako dárek | Peněženka je balena ve firemní krabičce z tvrdého kartonu.
Organizace interiéru
Uvnitř najdete:
- 1 kapsa na mince , uzavřená háčkem, zajišťující pohodlný přístup a bezpečné uložení mincí;
- 2 kapsy na bankovky , které vám umožní ukládat hotovost uspořádaným způsobem;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051224539 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
790 Kč
–52 %
Dámská skládací peněženka s kresleným potiskem a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
377 Kč
od 246 Kč –52 %
Pánská skládací peněženka – tenká, s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 117 Kč
od 371 Kč –52 %
Ultra tenká peněženka pro muže – více karet a řidičák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 177 Kč
od 527 Kč –52 %
Pánská peněženka z mikrovlákna s RFID ochranou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 251 Kč
od 402 Kč –52 %
Dámská peněženka s poutkem a přihrádkami na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 192 Kč
od 330 Kč –52 %
Dámská peněženka s přihrádkami – dlouhá a elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 157 Kč
od 269 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou – chytrý pop-up držák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
od 352 Kč –52 %
Dámská peněženka na zápěstí – více kapes, retro provedení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 168 Kč
od 517 Kč –52 %
Luxusní pánská peněženka RFID – tenká a bezpečná na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 246 Kč
od 475 Kč –52 %
Dámská peněženka – malá skládací s kapsou na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 226 Kč
od 629 Kč –52 %
Magsafe peněženka na iPhone – trojskládací držák karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 300 Kč
od 325 Kč –52 %
Dámská zipová peněženka – více přihrádek, elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 155 Kč
1 401 Kč
–47 %
Dlouhá kožená peněženka s prostorem na telefon
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
738 Kč
od 404 Kč –52 %
Pánská tenká peněženka – karbonový design na 14 karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 551 Kč –52 %
peněženka s ovečkou a medvídkem – skládací s přihrádkami na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 262 Kč
od 796 Kč až –50 %
Malá kožená peněženka na mince se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 398 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
