Malá pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Kód: ROV-27710-UNIW ROV-27711-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 1 393 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
od 5 161 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 226 Kč
Made in EU
od 1 505 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 836 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
4 442 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791561 DECKER (zf001b)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 776 Kč
Made in EU
od 2 302 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 439 Kč
Made in EU
od 1 108 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT C530 - dlouhý pásek (zp234d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 616 Kč
Made in EU
5 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 604 Kč
Made in EU
4 490 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 806 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
843 Kč
Made in EU
od 2 416 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 510 Kč
Made in EU
od 3 394 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 121 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
od 971 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické (zp269a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 540 Kč
Made in EU
od 1 699 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 971 Kč
Detailní popis produktu
Malá pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže - Peterson
- Kvalita a rafinovanost | Peněženka je vyrobena ze speciálně vybrané přírodní kůže;
- Sofistikovaný styl | Dokonalá kombinace kvality a elegance. Klasický mužský design, který skvěle doplní jakýkoli styling. Hladká, na dotek příjemná černá přírodní kůže v kombinaci se stříbrným kováním vytváří výjimečně univerzální design;
- Praktický interiér | Obsahuje mnoho kapes a přihrádek, kam se vejdou všechny potřebné věci. Správně navržený pro maximální funkčnost bez obětování estetiky;
- Dárková krabička | Baleno v originálním elegantním obalu.
Četné kapsy a přihrádky
Vnitřek peněženky byl navržen pro maximální funkčnost a pohodlí. Hlavní část peněženky obsahuje:
- 9 míst pro platební karty, věrnostní karty, klubové karty, vizitky a doklady jako občanský průkaz nebo řidičský průkaz.
- 3 přihrádky na větší dokumenty . Jeden z nich se nachází ve střední části peněženky a zapíná se na zip. Toto je ideální místo pro věci , které potřebují extra ochranu.
- 3 průhledné kapsy. Díky průhledným předním panelům jsou perfektní pro ukládání fotografií. Tváře vašich blízkých, které se objeví, když otevřete peněženku, vám vykouzlí úsměv na tváři v mnoha každodenních situacích.
Pokladní sekce
Peněženka obsahuje:
- 2 široké přihrádky na bankovky. Díky správně navrženým rozměrům pojmou značné množství hotovosti.
- Prostorná kapsa uzavíratelná na patentku. Je dostatečně prostorná, aby se v ní snadno vešlo velké množství mincí a západka zajistí, že se mince během používání nevysypou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
971 Kč
–39 %
Malá, kožená, vertikální pánská peněženka s patentkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Černá, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Vertikální, střední pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
