městská, jednokomorová nákupní taška pro ženy z polyesteru
Kód: ROV-30715-UNIW ROV-30712-UNIW ROV-30714-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 3 225 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 955 Kč
Made in EU
3 867 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s ramínky a 3D květinami 77002-5
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 302 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s výstřihem a rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
od 2 738 Kč –39 %
Dlouhé saténové šaty s rozparkem na nohavicích 483-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 659 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty bez rukávů s výstřihem 58003-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 764 Kč
Made in EU
2 845 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 589 Kč
2 689 Kč
–39 %
Módní maxi šaty rozparkem na nohavicích 648-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 190 Kč
–41 %
Maxi saténové šaty na ramínka s rozparkem K155
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 876 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –39 %
Řasené šifonové šaty s výstřihem a páskem 414-2
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 462 Kč
Made in EU
Metalické maxi šaty s rozparkem M886
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 982 Kč
Made in EU
5 575 Kč
–40 %
Flitrové dlouhé šaty s výstřihem a volánkovými rukávy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 318 Kč
2 039 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
Dlouhé saténové šaty s výstřihem a mašlí 508-1 CINDY
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Detailní popis produktu
Černá, městská, jednokomorová nákupní taška pro ženy z polyesteru - Peterson
- Obrovská kapacita – snadno se do ní vejdou dokumenty A4, notebook, krabička na svačinu, kosmetická taštička, deštník a mnoho dalšího.
- Pohodlné nošení dvěma způsoby – na dlouhých rukojetích nebo na přiloženém nastavitelném popruhu.
- Pevný, lehký materiál – odolný vůči nečistotám a snadná údržba.
- Skvělá vnitřní organizace – až 6 kapes a promyšlený design hlavní přihrádky.
- Vnější kapsa na zip – rychlý přístup k telefonu, klíčům nebo jízdence.
Praktický a dobře organizovaný interiér
Taška je navržena tak, abyste měli vše přehledně zorganizované, i když s sebou nesete hodně věcí. Uvnitř najdete:
- 2 kapsy na zip – ideální na dokumenty, drobné doplňky nebo cennosti.
- 3 otevřené přihrádky – skvělé pro telefon, brýle, powerbanku nebo notebook.
- Prostorná hlavní kapsa , která pohodlně pojme formát A4, notebook nebo předměty na celý den.
- Na zadní straně tašky je další kapsa na zip , která vám umožní rychle uložit nejpotřebnější věci.
Pohodlí při každodenním nošení
Ať už si tašku vezmete do práce, na univerzitu nebo na víkendový výlet, je mimořádně pohodlná na nošení.
- Dlouhá ucha (30 cm) umožňují pohodlné nošení na rameni.
- Nastavitelný, odnímatelný popruh (až 152 cm) umožňuje nosit tašku crossbody nebo přes rameno, když potřebujete mít volné ruce.
- Lehká konstrukce znamená, že i přes svou velikost taška nezatěžuje vaše ramena.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 33 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 30 cm |
| Maximální délka pásku: | 152 cm |
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
Stylová dámská kabelka s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská plážová taška vyrobená z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Dámská shopper taška na pohodlných rukojetích
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
690 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Velký dámský shopper z nylonové tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
4 617 Kč
–39 %
Nákupní taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
2 782 Kč
Made in EU
od 3 737 Kč –39 %
Dámská kabelka, hobo bag , přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 2 279 Kč
Made in EU
3 991 Kč
–39 %
Velká dámská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Stylová kabelka s ozdobným panelem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
