Módní taška A4 shopper
Kód: ROV-28337-UNIW ROV-28336-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
od 1 913 Kč –42 %
Flitrové šaty bez ramínek
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 093 Kč
od 1 298 Kč až –50 %
Dlouhé černé šaty – podzimní kolekce, slim střih, formální
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 663 Kč
3 014 Kč
–35 %
Originální dlouhé šaty na večer LissCord lC1507
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
1 945 Kč
od 2 313 Kč –42 %
Dlouhé šaty bez ramen v mořském střihu pro formální večerní události
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 322 Kč
od 2 566 Kč –42 %
Plesové šaty střihu mořská panna
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 467 Kč
od 1 184 Kč až –50 %
Dlouhé krajkové šaty – bez rukávů, plesový styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 592 Kč
od 2 780 Kč –35 %
Elegantní společenské šaty s výstřihem a filtrovanými vzory
Doručení 10-15 dní
(4 ks)
od 1 794 Kč
od 2 053 Kč –42 %
Pouzdrové šaty se vzory na ples
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 173 Kč
od 2 093 Kč –42 %
Flitrové šaty přiléhavého střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 196 Kč
2 893 Kč
–35 %
Flitrové šaty na ramínka s rozparkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 867 Kč
1 719 Kč
–42 %
večerní šaty s otevřenými zády – vintage styl, jemný šifon
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
983 Kč
2 045 Kč
–42 %
Originální dlouhé šaty na společnost LissCord lC1551
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 169 Kč
od 2 383 Kč –42 %
Elegantní flitrové šaty po zem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 362 Kč
od 1 846 Kč –42 %
Dlouhé večerní šaty se spadlými rameny a rozparkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 055 Kč
2 818 Kč
–35 %
Flitrové šaty bez ramínek s rozparkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 818 Kč
od 1 644 Kč –47 %
Dlouhé šaty s korzetem a krajkovými detaily pro elegantní oslavy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 866 Kč
Detailní popis produktu
Módní taška A4 shopper v černé barvě - Peterson
- Značka se zkušenostmi | Produkt polské značky Peterson®, který oceňují tisíce klientů.
- Stylový doplněk | Kabelka, která doplní váš každodenní styl.
- Pečlivě vyrobeno | Vyrobeno ze speciálně vybraného nylonu, který mu dodává jedinečný charakter a zaručuje kvalitu na léta.
- Každodenní objednávka | Vnitřní a vnější kapsy usnadňují třídění věcí, jako je telefon, klíče nebo peněženka, což vám umožní rychle najít potřebné věci.
- Praktické zavírání | Taška se zapíná na zip, díky kterému budou vaše věci v bezpečí.
Prostorný interiér
Taška, která kombinuje elegantní vzhled s velmi dobře plánovanou kapacitou. Jeho interiér obsahuje:
- Prostorná hlavní přihrádka na zip se 2 praktickými přihrádkami a 1 kapsou na zip.
- 2 vnější kapsy na zip .
- 2 boční kapsy
Bez ohledu na to, zda si plánujete vzít knihy, malý notebook nebo jiné každodenní doplňky – vše zde najde své místo!
Pohodlné nošení
Lehká a pohodlná taška, která je ideální pro každodenní nošení. Díky dlouhým uchům ji můžete nosit jak v ruce , tak na rameni.
Pozornost na detail
Decentní stříbrné kování dodává tašce stylový vzhled a eleganci. V kombinaci s černou barvou tvoří tašky ucelený, harmonický celek.
Ideální na nákupy, do práce nebo na procházku!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | nylon |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Není nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 29 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 26 cm |
1 849 Kč
–47 %
Dámská kabelka přes rameno s minimalistickým designem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
973 Kč
1 723 Kč
–42 %
Dámská kabelka do ruky s mašlí a elegantním vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
985 Kč
od 700 Kč až –50 %
Dámská plátěná taška přes rameno – prostorná a praktická
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 350 Kč
od 452 Kč –52 %
Průhledna taška s květinami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 215 Kč
od 816 Kč až –50 %
Dámská chladivá taška na jídlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 408 Kč
548 Kč
–52 %
Ručně pletená kabelka – podzimní styl, velká kapacita
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
261 Kč
od 574 Kč –52 %
Textilní kabelka s prosíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 274 Kč
1 308 Kč
–50 %
Dámský školní batoh multifunkční
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
654 Kč
1 115 Kč
–49 %
Dámská kožená kabelka FLY FF391
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
558 Kč
od 348 Kč –52 %
Disney Stitch kabelka – roztomilý crossbody styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 166 Kč
od 743 Kč až –50 %
Crossbody taška z nylonu s velkou kapacitou a student stylem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 372 Kč
od 394 Kč –52 %
Dívčí japonská taška – Harajuku styl do školy i města
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 188 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
