Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Kód: ROV-29682-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 575 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem a překříženými ramínky
Skladem v Praze
(1 ks)
1 561 Kč
Made in EU
3 365 Kč
–40 %
Dlouhé šaty bez rukávů s řasením a volánkovým rozparkem
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 003 Kč
Made in EU
2 689 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
od 3 225 Kč –39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem 512-2 JULIET
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 955 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s krajkou a síťovinou 617-3
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé tylové šaty s vázáním na zádech a odhalenými rameny
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 764 Kč
Made in EU
od 3 176 Kč –39 %
Lesklé maxi šaty s psaníčkovým výstřihem a rozparkem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 925 Kč
1 990 Kč
–39 %
dlouhé, lesklé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 635-1 MELANIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé saténové šaty na ramínka s rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky, efekt stínování
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 948 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 518 Kč
Detailní popis produktu
Módní dámská nákupní taška v černé a béžové barvě s nastavitelným popruhem - Peterson
Obdivujte moderní design a promyšlenou funkčnost – tato kabelka byla vytvořena pro ženy, které hledají eleganci v každodenním životě. Stylová, prostorná a mimořádně pohodlná – je ideální jak pro rušný den, tak pro spontánní večerní zábavu.
- Pečlivě vyrobeno z vysoce kvalitní kombinace.
- Promyšlený tvar zajišťuje velkou kapacitu.
- Zlaté kování dodává elegantní nádech.
- Lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Zip zajišťuje bezpečnost.
Pohodlí při nošení
- Nákupní taška má pevný, odnímatelný popruh s pětipolohovým nastavením délky, který vám umožní přizpůsobit si styl nošení individuálním preferencím. Popruh lze nosit tradičně přes rameno nebo přes tělo – ideální pro městský životní styl.
- Přídavná ucha umožňují pohodlné nošení tašky v ruce nebo na předloktí, což zvyšuje její všestrannost.
Praktický interiér
- Toto je unikátní taška - vejdou se do ní knihy, láhev s vodou, a dokonce i drobné nákupy nebo notebook.
- Uvnitř najdete otevřenou přihrádku a kapsu na zip, kam si můžete bezpečně uložit menší předměty, jako je telefon nebo klíče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051265792 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška rukojeti: | 22 cm |
| Maximální délka pásku: | 120 cm |
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s hadím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
926 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Praktický dámský shopper na rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Jednokomorová dámská shopper kabelka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
City shopper bag s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
3 228 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 968 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–39 %
malá, dámská shopper taška s kapsami na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
655 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
shopper taška se zipem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
4 415 Kč
–39 %
Shopper bag A4 kožená kabelka do práce
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 692 Kč
5 433 Kč
–39 %
Kožená business shopper taška s přihrádkou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 313 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
