Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Kód: ROV-30916-UNIW ROV-30917-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 562-2 NASTIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –39 %
Řasené šifonové šaty s výstřihem a páskem 414-2
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 462 Kč
Made in EU
5 374 Kč
–40 %
Dlouhé nastavitelné šaty bez rukávů s volánkem 77004-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
3 199 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé saténové šaty na ramínka s rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
2 949 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové šaty s korzetovým šněrováním 589-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 787 Kč
Made in EU
2 845 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 589 Kč
Made in EU
3 225 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové maxi šaty s hlubokým výstřihem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 955 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní maxi šaty s volánky, výstřihem a rozparkem 660-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
2 738 Kč
–39 %
643-5 Elegancka wieczorowa suknia maxi z rozcięciem i różami - masełkowy żółty
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 014 Kč
–39 %
Dlouhé lesklé šaty se zavazováním na zádech 566-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 827 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tenkými ramínky, odhalená záda
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 685 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip - Peterson
Minimalistický a elegantní, je ideální pro ženy, které oceňují klasický styl s moderním nádechem. Jeho hladká textura, jemné detaily a výrazná rukojeť mu dodávají jedinečný charakter. Tento model vypadá skvěle s ležérním i obchodním oblečením a zároveň je velmi praktický.
Proč se vyplatí si ho vybrat?
- Nadčasový, minimalistický design.
- Velká kapacita – vejde se do ní vše, co denně potřebujete.
- Pohodlná, dlouhá ucha pro nošení na rameni.
- Zavírá se zipem – obsah je v bezpečí.
- Solidní zpracování z vysoce kvalitní ekokůže.
Interiér navržený s ohledem na pohodlí
Taška má jednu prostornou hlavní přihrádku se zapínáním na zip, do které se snadno vejdou dokumenty, notebook, zápisník, kosmetická taštička nebo deštník. Uvnitř také najdete:
- kapsa na zip – ideální na klíče, telefon, karty a další drobnosti.
Promyšlené uspořádání interiéru usnadňuje udržování pořádku.
Pohodlí při každodenním nošení
- Dlouhá ucha (vysoká 30 cm) umožňují pohodlné nošení tašky na rameni nebo v ruce.
- Lehká konstrukce (600 g) znamená, že vás taška netíží a měkký materiál těsně přiléhá k tělu, což zajišťuje pohodlí v každé situaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Výška rukojeti: | 30 cm |
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká, skládací dámská plážová a nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
2 754 Kč
–39 %
Dámská kožená kabelka s peněženkou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 659 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s motivem ovoce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dámská letní/plážová nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 773 Kč
–39 %
Klasická, velká dámská kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
2 694 Kč
–39 %
Duży shopper damski z szerokim paskiem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 623 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
městská dámská kabelka z polyesteru, jedna přihrádka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Liv FL41
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 170 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Dámská městská taška, do které se vejde A4
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
4 617 Kč
–39 %
Nákupní taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
2 782 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
