shopper taška s vnějšími kapsami a odnímatelným páskem
Kód: ROV-28347-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 949 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové šaty s korzetovým šněrováním 589-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 787 Kč
Made in EU
od 2 738 Kč –39 %
Dlouhé saténové šaty s rozparkem na nohavicích 483-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 659 Kč
Made in EU
3 264 Kč
–40 %
Večerní šaty s třpytivými pásky 51001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 943 Kč
2 039 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
2 575 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé saténové šaty s výstřihem a překříženými ramínky
Skladem v Praze
(1 ks)
1 561 Kč
Made in EU
5 173 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky a rozparkem na nohavici 76011-7
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
3 079 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
Made in EU
4 696 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 763 Kč
1 990 Kč
–39 %
dlouhé, lesklé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 635-1 MELANIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Plisované midi šaty s dlouhými rukávy a výstřihem 504-3 VIVIANA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 137 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty na ramínka s krajkovým topem 74002-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 948 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Romantické šaty s velkou mašlí K271 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
684 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
2 087 Kč
Detailní popis produktu
Černá shopper taška s vnějšími kapsami a odnímatelným páskem - Peterson
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané Cordury;
- Praktické opatření | Správně navržené úložné prostory umožňují dokonalou organizaci vašich věcí;
- Urbanistický design | Taška stylového vzhledu, která doplní váš každodenní styl;
- Rameno | Díky dlouhému popruhu s nastavovacím systémem si tašku snadno přizpůsobíte bez ohledu na vaši výšku a postavu.
Praktické a funkční
Kabelka , která kombinuje elegantní design s pokročilou použitelností. Byl vybaven:
- Velká hlavní přihrádka , která vám umožní uložit větší předměty, jako jsou knihy, notebook nebo menší notebook. Uvnitř jsou 2 přihrádky a 1 kapsa na zip .
- 3 kapsy na zip na předním panelu.
- 1 kapsa na zadní straně, také na zip.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051246159 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 37 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
| Výška rukojeti: | 27 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
Kožená semišová kabelka Sienna FL38
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 673 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 061 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s motivem ovoce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
3 737 Kč
–39 %
Italská kožená kabelka typu shopper na rameno
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 279 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
polyesterová víkendová cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper kabelka taška na jaro-léto
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
411 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká dámská nylonová taška s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 636 Kč
–39 %
Prostorná, městská dámská taška z ekologické kůže - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
986 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
prostorná dámská taška s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
3 228 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 968 Kč
Made in EU
1 473 Kč
–39 %
Kabelka z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
888 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–39 %
Elegantní, prostorná dámská shopper taška z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
999 Kč
Made in EU
674 Kč
–39 %
Velká dámská taška ze syntetické tkaniny
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
406 Kč
Made in EU
1 213 Kč
–39 %
nylonová shopper taška s odnímatelným a nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
731 Kč
Made in EU
5 772 Kč
–39 %
Velká tkaná kožená taška shopper
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
3 520 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
