shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Kód: ROV-30213-UNIW ROV-30214-UNIW ROV-30220-UNIW ROV-30218-UNIW ROV-30210-UNIW ROV-30216-UNIW ROV-30217-UNIW ROV-30212-UNIW ROV-30211-UNIW ROV-30215-UNIW ROV-30219-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Dámská nákupní taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem - Peterson
- Prostorný jednokomorový design se dvěma dalšími kapsami.
- Vnitřek je podšitý vysoce kvalitní podšívkou, praktickou pro každodenní použití.
- Zapínání na pohodlné zipy.
- Dva typy rukojetí – lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh upevněný na karabinkách.
Prostorný a spolehlivý
Taška, která se přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Ideální do práce, na nákupy, na cestování nebo na víkendovou procházku. Díky praktickým rukojetím a dlouhému popruhu ji můžete nosit, jak chcete, a její univerzální design ji činí vhodnou pro každou příležitost.
Promyšlená organizace
- Uvnitř tašky najdete prostornou hlavní přihrádku na zip – snadno se do ní vejdou nákupy nebo drobnosti denní potřeby.
- Další vnitřní kapsa na zip je ideální na telefon, peněženku nebo klíče a na zadní straně tašky je praktická kapsa pro rychlý přístup - také zapínaná na zip.
Nastavitelný ramenní popruh
Taška je vybavena praktickým popruhem s maximální délkou 115 cm. Nastavitelné popruhy vám umožní dokonale si ji přizpůsobit vašim potřebám a zajistí pohodlné nošení jak přes rameno, tak i přes tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Světle modrá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 115 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
