Pánská kožená messenger taška
Kód: ROV-17220-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 6 608 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 4 130 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 452 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
807 Kč
Made in EU
4 202 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 626 Kč
Made in EU
5 195 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11210 - GIOVANNI (zi079b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 247 Kč
Made in EU
3 713 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 321 Kč
Made in EU
6 557 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
4 098 Kč
Made in EU
3 430 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX 35mm T2H291 + BOX (zt139i)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 144 Kč
Made in EU
1 518 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
843 Kč
Made in EU
od 4 385 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 741 Kč
Made in EU
1 649 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
916 Kč
Made in EU
2 637 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 648 Kč
Made in EU
2 772 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 733 Kč
Made in EU
od 1 751 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 973 Kč
Made in EU
6 218 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 887 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
972 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená messenger taška
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže, mírně lesklé;
- Lehká a funkční | Kromě pohodlí je stejně důležitá praktičnost messenger bag. J
- Pevná povrchová úprava | Vnitřek je podšitý praktickou černou podšívkou;
- Dlouhý popruh pro vaše pohodlí | Messenger bag je zavěšena na dlouhém nastavitelném popruhu s pevným zapínáním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051104978 |
| Značka: | Jiná |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 24 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Tloušťka: | 11 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
1 389 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
837 Kč
Made in EU
1 800 Kč
–39 %
pánská taška z pravé kůže s pouzdrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 085 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
792 Kč
–39 %
Praktická pánská messenger taška z cordury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
478 Kč
Made in EU
864 Kč
–39 %
Pánská messenger taška s klopou z cordury
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
521 Kč
Made in EU
od 1 918 Kč –39 %
Pánská kožená taška přes rameno se zipem a druky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 156 Kč
Made in EU
od 2 450 Kč –39 %
Pánská kabelka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 476 Kč
Made in EU
724 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
436 Kč
Made in EU
846 Kč
–39 %
Praktická pánská taška z polyesteru - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
510 Kč
Made in EU
702 Kč
–39 %
Praktická pánská messenger taška 6523
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
423 Kč
Made in EU
1 189 Kč
–39 %
sportovní taška se zapínáním na zip, dvě přihrádky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
716 Kč
Made in EU
2 450 Kč
–39 %
Pánská hnědá kožená taška přes rameno se zlatými detaily
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 476 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z přírodní hovězí kůže 250587-MH
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 022 Kč
Made in EU
794 Kč
–39 %
Pánská polyesterová městská taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
478 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
2 155 Kč
–39 %
Pánská hnědá kožená taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 298 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
