Pánská ledvinka z přírodní kůže
Kód: ROV-28999-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Klasické pánské SLIM FIT džíny s elastanem V2 OM-PADP-0216
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
822 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4295
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s žebrovanými nohavicemi a gumovým potiskem V1 OM-PASK-0223
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
771 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s trojúhelníkovou kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
789 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4247
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské džínové jogger kalhoty s rozparky a zipy V1 OM-PADJ-0243
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
949 Kč
Made in EU
Pánské tepláky ze strukturovaného úpletu - V1 OM-PASK-0211
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s elastickým pasem SLIM FIT - V1 OM-PACP-0158
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
898 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty TAPER FIT s opraným efektem - V3 OM-PADP-0163
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
704 Kč
Detailní popis produktu
Pánská ledvinka v černé barvě z přírodní kůže - Peterson
- Elegantní design, klasické černé a zlaté detaily mu dodávají šik charakter.
- Vysoce kvalitní přírodní kůže , která zaručuje kvalitu po mnoho let.
- Kompaktní interiér , který se vejde do všech vašich nezbytností.
- Díky nastavitelnému popruhu si pohodlně přizpůsobíte délku svým individuálním potřebám.
- Bezpečné skladování díky pevným zapínáním na zip.
Prostorný a praktický
- I přes své kompaktní rozměry nabízí taška promyšlený prostor pro ty nejdůležitější věci. Jedna prostorná přihrádka a další kapsa vám umožní uspořádat drobnosti, jako je telefon, peněženka nebo klíče.
- Pevné zipy zajišťují bezpečnost uložených věcí.
Pohodlné použití
- Nastavitelný popruh umožňuje perfektní přizpůsobení.
- Můžete ho nosit tradičně na bocích nebo přes rameno, což mu dodává městský, módní charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051255083 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Maximální délka pásku: | 91 cm |
| Minimální obvod: | 88 cm |
| Maximální obvod: | 121 cm |
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Kožená ledvinka s praktickou kapsičkou -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s linkovaným tiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
1 173 Kč
–49 %
Luxusní kožené pouzdro na pas a karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
587 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Sportovní, prostorná polyesterová taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
pouzdro na dokumenty/pas z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
831 Kč
–39 %
Víceúčelový nůž z nerezové oceli
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Pánská kožená taška do pasu s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Kožená bederní taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Pouzdro na karty a doklady z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
Pánská cestovní dárková sada - odznak a klíčenka - Z105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 022 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Prostorná pánská ledvinka se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
2 206 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská bederní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 329 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
