Pohodlná dámská nákupní taška z polyesteru
Kód: ROV-31081-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 744 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
974 Kč
Made in EU
2 383 Kč
–39 %
Lesklé šaty s krátkým rukávem, výstřihem a rozparkem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 444 Kč
Made in EU
2 835 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 584 Kč
Made in EU
Metalické maxi šaty s rozparkem M886
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 984 Kč
Made in EU
1 878 Kč
–39 %
Lesklé, ohromující nařasené šaty 563-2 COSIMA
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 139 Kč
3 627 Kč
–41 %
Třpytivé maxi šaty s obálkovým výstřihem
Skladem v Praze
(6 ks)
2 134 Kč
Made in EU
2 366 Kč
–39 %
Romantické maxi svatební šaty s vyšívanou krajkou a tylem 672-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 434 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s řaseným topem a zdobením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 562-2 NASTIA
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 168 Kč
Made in EU
3 277 Kč
–39 %
lesklé dlouhé šaty s výstřihem a dlouhými rukávy 572-1 NELA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 986 Kč
Made in EU
3 872 Kč
–41 %
Šaty s nabíraným rukávem S399
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 278 Kč
Made in EU
od 3 180 Kč –39 %
Lesklé maxi šaty s psaníčkovým výstřihem a rozparkem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 927 Kč
Made in EU
4 108 Kč
–44 %
Jednoduché maxi šaty s dlouhým rukávem M1052 FIGL
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 295 Kč
Made in EU
od 1 748 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 060 Kč
3 429 Kč
–41 %
Áčkové šaty s tylovou sukni a obálkovým výstřihem
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 018 Kč
Made in EU
Maxi šaty s řasením a hlubokým rozparkem M880
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
2 090 Kč
Detailní popis produktu
Pohodlná dámská nákupní taška z polyesteru v černé barvě - Rovicky
Vyrobená z odolného polyesteru, s pevnou podšívkou a pevnými výztuhami, bude spolehlivým společníkem jak v práci, tak při každodenním nakupování.
Nejdůležitější vlastnosti tašky:
- Prostorný jednokomorový design se dvěma dalšími kapsami.
- Vnitřek je podšitý vysoce kvalitní podšívkou, praktickou pro každodenní použití.
- Zapínání na pohodlné zipy.
- Dva typy rukojetí – lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh upevněný na karabinkách.
Promyšlená organizace
- Uvnitř tašky najdete prostornou hlavní přihrádku na zip – snadno se do ní vejdou nákupy nebo drobnosti denní potřeby.
- Další vnitřní kapsa na zip je ideální na telefon, peněženku nebo klíče a na zadní straně tašky je praktická kapsa pro rychlý přístup - také zapínaná na zip.
Nastavitelný ramenní popruh
Taška je vybavena praktickým popruhem s maximální délkou 140 cm. Nastavitelné popruhy vám umožní dokonale si ji přizpůsobit vašim potřebám a zajistí pohodlné nošení jak přes rameno, tak i přes tělo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051291999 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
5 431 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 312 Kč
Made in EU
1 143 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka s vnitřními kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
689 Kč
5 346 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 260 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Velká dámská nylonová taška s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
Praktický dámský shopper na rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
1 760 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 060 Kč
Made in EU
735 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 210 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
729 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–39 %
Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
681 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 472 Kč
–39 %
Kabelka z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
887 Kč
Made in EU
1 210 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
729 Kč
Made in EU
1 210 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
729 Kč
Made in EU
1 084 Kč
–39 %
sportovní tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
653 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
