pouzdro na karty a pas bez vnější spony z přírodní kůže
Kód: ROV-29365-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 784 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4349
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
986 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4246
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s žebrovanými manžetami a ozdobným zipem - V3 OM-PASK-0226
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
743 Kč
Made in EU
Men's TAPE FIT denim pants with holes V3 OM-PADP-0175
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
443 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s rovným střihem a gumovými detaily V2 OM-PASK-0281
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
838 Kč
Made in EU
Pánské tepláky joggers s kontrastními pruhy - V1 OM-PASK-0229
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
Men's JOGGER denim pants with rubbing V1 OM-PADJ-0150
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
646 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4294
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s žebrovanými nohavicemi a gumovým potiskem V1 OM-PASK-0223
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
771 Kč
Made in EU
Pánské látkové kalhoty REGULAR s cargo kapsami V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
637 Kč
Made in EU
Pánské tepláky ze strukturovaného úpletu - V1 OM-PASK-0211
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
809 Kč
Detailní popis produktu
Černé pouzdro na karty a pas bez vnější spony z přírodní kůže - 4U Cavaldi
Stylové, vertikální pouzdro vyrobené z vysoce kvalitní přírodní kůže. Je ideální na cesty – vejde se do něj cestovní pas, technický průkaz, karty, hotovost a dokonce i drobné mince nebo SIM karty.
- Vyrobeno z přírodní kůže – vysoce kvalitní a elegantní.
- Funkce RFID STOP – chrání karty před neoprávněným čtením.
- Praktický interiér – vejde se do něj cestovní pas, technický průkaz a další věci.
- Univerzální, klasický vzhled.
Dobře promyšlené opatření
Pouzdro je vybaveno:
- 4 přihrádky na karty (bankovní, věrnostní atd.).
- 3 velkoformátové úložné přihrádky , které pojmou cestovní pas, technický průkaz a další velké dokumenty.
- 2 menší přihrádky na žetony, drobné mince nebo SIM karty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051260902 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
od 298 Kč –52 %
Pouzdro na karty jednobarevné
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
Made in EU
475 Kč
–39 %
Sportovní ledvinka s vlasteneckým znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
Pánská klíčenka s karabinou - V1 OU-ACKC-0100 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
309 Kč
1 884 Kč
–42 %
Luxusní kožená taška pro pány do pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
2 361 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a toaletní voda
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 422 Kč
561 Kč
–52 %
Pánská klíčenka s koženým efektem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
267 Kč
Made in EU
417 Kč
–39 %
Malá klíčenka z přírodní zelené kůže se zipem na přední straně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
252 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
unisex ledvinka sportovní taška do pasu s páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
od 1 936 Kč až –47 %
Pánská kožená ledvinka NW126
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Pánská ledvinka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
