Sportovní ledvinka s vlasteneckým znakem
Kód: ROV-16488-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Vypasované pánské džínové kalhoty SLIM FIT s elastanem
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
815 Kč
Made in EU
1 627 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3275
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
899 Kč
Made in EU
1 465 Kč
–44 %
Černé pánské džíny slim fit UX3823
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
809 Kč
Made in EU
Pánské BASIC jogger tepláky s náplety V1 OM-PABS-0305
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
Klasické pánské SLIM FIT džíny s elastanem V2 OM-PADP-0216
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
824 Kč
Made in EU
Džínové cargo kalhoty SLIM FIT s běleným efektem - V2 OM-PADP-0176
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
755 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s příměsí lnu s ohrnutím - V2 OM-PACP-0198
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
901 Kč
Made in EU
od 1 627 Kč –44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3254
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 899 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s lemováním a žebrováním na nohavicích - V1 OM-PASK-0258
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
850 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty REGULAR FIT V1 OM-PACP-0293
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
980 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty SLIM FIT V4 OM-PADP-0110
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
628 Kč
Made in EU
1 790 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4349
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
989 Kč
Detailní popis produktu
Sportovní ledvinka s vlasteneckým znakem - Bez loga
Sportovní vlastenecká bederní taška
- ušita velmi trvale z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhé používání
- lehká a pohodlná ledvinka, lze nasadit na boky nebo na rameno - přehoďte ji přes sebe a užijte si neuvěřitelné pohodlí!
- funkční a velmi praktický jednokomorový model, zapínání na odolný zip.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051148354 |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | syntetický |
| Barva: | Černá |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Sportovní |
| Vzor: | Aplikace |
| Tvar: | Obdélník |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Zapínání: | Zip |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 39 cm |
| Tloušťka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 85 cm |
Made in EU
870 Kč
–39 %
Vodotěsná taška na rám na kolo - Peterson
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
524 Kč
Made in EU
831 Kč
–39 %
Víceúčelový nůž z nerezové oceli
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
417 Kč
–39 %
kožené pouzdro na klíče se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
251 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
Pánská městská ledvinka s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
Made in EU
846 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
510 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník B5 s potištěnými linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
od 1 936 Kč až –47 %
Pánská kožená ledvinka NW126
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
1 812 Kč
–39 %
Kožená bederní taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 092 Kč
Made in EU
Pánská klíčenka s karabinou - V1 OU-ACKC-0100 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
310 Kč
Made in EU
1 006 Kč
–39 %
kožené pánské pouzdro s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
606 Kč
Made in EU
2 185 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka a hliníkové pouzdro na karty
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
1 317 Kč
od 196 Kč –52 %
Unisex cardholder jednobarevný
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 94 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Stylové kožené pouzdro na doklady s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
518 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na karty s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
