Unisex cestovní taška ve stylu retro
Kód: SHO-4000329487724-DESIGN 1Související produkty
od 821 Kč až –50 %
Elastický ochranný obal na kufr s kresleným potiskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 411 Kč
od 502 Kč až –52 %
Ochranný elastický obal na kufr proti prachu a poškození
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 239 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 044 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
od 1 044 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Značkový cestovní kufr s výsuvnou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
1 080 Kč
od 867 Kč až –50 %
Ochranný obal na kufr – elastický, kreslený motiv
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 434 Kč
Made in EU
2 380 Kč
–39 %
Malý značkový cestovní kufr s madlem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 434 Kč
Made in EU
od 1 734 Kč –39 %
příruční kufr s teleskopickou rukojetí
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 1 044 Kč
od 834 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr s motivem mapy světa – ochranný potah
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 417 Kč
Made in EU
od 4 274 Kč –39 %
Sada cestovních kufrů z ABS plastu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 2 575 Kč
od 895 Kč až –50 %
Elastický obal na kufr – ochranný potah na zavazadlo
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 448 Kč
Made in EU
Měkké zavazadlo značkový kufrt STL1651
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 673 Kč
Made in EU
Značkový měkký kufr M STL2240
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 673 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
Elegantní kabinový kufr ABS+ - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
6 134 Kč
–39 %
Značkové kufry sada 3v1 s TSA kombi zámky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 696 Kč
Detailní popis produktu
Unisex cestovní taška ve stylu retroDoplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní Tašky a Zavazadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Styl: | Vintážní |
| Potisk / vzor: | Jednobarevný |
| Příležitost: | Svatba, zásnuby, výročí, párty |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Hlavní materiál: | Pravá kůže |
| Hmotnost: | 1kg |
| Délka: | 38.5cm |
| Výška: | 24cm |
| Typ kůže: | Hovězina |
| Zapínání: | Zip |
od 9 088 Kč –31 %
Kožený cestovní kufr na kolečkách
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 268 Kč
od 2 553 Kč –42 %
Skládací cestovní taška s přihrádkou na boty a velkou kapacitou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 459 Kč
7 787 Kč
–31 %
Velká kožená cestovní taška pro víkendové pobyty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 371 Kč
od 3 598 Kč –35 %
Velká sportovní taška přírodní kůže NW1013
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 321 Kč
od 1 277 Kč až –49 %
Velký cestovní batoh
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 639 Kč
5 750 Kč
–35 %
Velká sportovní taška přírodní kůže NW1027
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 710 Kč
1 684 Kč
–47 %
Pánská cestovní taška do ruky – lehká a prostorná na víkend
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
887 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Cestovní taška do ruky a přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
5 053 Kč
–35 %
Velká cestovní taška pravá kůže NW1002
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 260 Kč
od 5 207 Kč až –35 %
Velká kožená cestovní taška na víkendové pobyty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 360 Kč
2 155 Kč
–42 %
Pánská cestovní taška velká kapacita sportovní styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 232 Kč
Made in EU
1 498 Kč
–39 %
prostorná cestovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
903 Kč
od 2 162 Kč –42 %
Skládací cestovní taška na oblečení – rozšiřitelný kufřík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 236 Kč
Made in EU
5 554 Kč
–37 %
Pánská cestovní kabelka CEBO04432M Cerruti 1881
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 471 Kč
1 425 Kč
–49 %
Sportovní cestovní taška Boston – lehká a stylová
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
cestovní taška s odnímatelným ramenním popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | MICTW Supply Chain Service Singapore Private Limited |
|---|---|
| Adresa : | SG, Singapore, 04-08 Lazada One, 51 Bras Basah Road, 189554 |
| Zástupce výrobce v EU : | Royal CHoice spol. s r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Vosmíkových 930/12, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
| E-mail zástupce v EU : | info@perfect-dress.eu |
