Velká dámská peněženka s květinami
Kód: ROV-29368-UNIWSouvisející produkty
1 668 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
988 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Mini šaty s průstřihem L001 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
988 Kč
Made in EU
2 631 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 470 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
927 Kč
Made in EU
1 658 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
927 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
2 777 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 633 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
988 Kč
Made in EU
1 236 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 228 Kč
–39 %
Elegantní trapézové šaty s asymetrickým plisováním KARINE 308-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
745 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská peněženka s květinami z přírodní a ekologické kůže - 4U Cavaldi
- Peněženka je vyrobena z nejkvalitnější přírodní a ekologické kůže . Vnitřek peněženky je potažen přírodní kůží se zrnitou texturou, zatímco vnější strana je vyrobena z lakované ekokůže s krásným reliéfním květinovým motivem.
- Módní design a vysoká funkčnost.
- Praktická a velmi prostorná - vnitřek peněženky byl využit na 100 %, takže všechny vaše karty, dokumenty a vizitky mají své místo.
Vnitřní organizace
Základním předpokladem při výrobě bylo vytvořit doplněk, který by poskytoval maximální pohodlí při používání. Interiér byl navržen intuitivně a s velkou kapacitou, takže jeho používání je čirým potěšením.
Peněženka je vybavena:
- 9 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 2 přihrádky na dokumenty většího formátu. Jedna je skrytá za přihrádkou na karty, zatímco druhá je průhledná kapsa umístěná ve střední části peněženky;
- 1 přihrádka na zip , kterou najdete hned po otevření peněženky;
Registrační osvědčení v obalu z komunikačního úřadu si snadno schováte do peněženky . Přihrádky na karty a dokumenty jsou chráněny podšívkou . Díky tomu se vyhnete odřeninám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Pokladní sekce s pohodlným přístupem
- drobné si můžete uložit do 1 kapsy na zip ;
- Hned vedle přihrádky na mince jsou 4 velké otevřené kapsy na bankovky ;
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051279744 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Barevná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Květovaný |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ne |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 18,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
od 649 Kč –39 %
Klasická dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 391 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
977 Kč
Made in EU
685 Kč
–39 %
Elegantní malá dámská peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
413 Kč
Made in EU
1 248 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
752 Kč
Made in EU
1 154 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na zip a patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
696 Kč
Made in EU
835 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
503 Kč
Made in EU
631 Kč
–39 %
Elegantní kožené pouzdro na dokumenty Buffalo Wild®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
381 Kč
Made in EU
1 346 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka s háčkem a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
811 Kč
Made in EU
1 258 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
758 Kč
Made in EU
1 760 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 060 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál s barevným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 366 Kč
–39 %
Elegantní dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
823 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 244 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 208 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
728 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
