kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Kód: ROV-23969-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
921 Kč
Made in EU
3 160 Kč
–41 %
Maxi šaty s elastickým pasem B264
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 859 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
3 247 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 910 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Detailní popis produktu
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku - Lorenti
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobeno z odolné a lakované hovězí kůže;
- Nadčasový design ;
- Špičkové zabezpečení | Vybaveno technologií RFID , která chrání kartu v peněžence před krádeží finančních prostředků z účtu;
- Elegantní dárková krabička součástí balení.
Vnitřní organizace
Peněženka je navržena tak, aby vám kapsy a přihrádky umožňovaly pohodlné uspořádání všech položek, které do ní ukládáte.
W wyposażeniu portfela:
- 9 přihrádek vyhrazených pro karty;
- 1 průhledná kapsa na dokumenty;
- 1 průhledná kapsa na fotografii.
Pod sloty na karty najdete tři další přihrádky na dokumenty . Snadno se do nich vejde i váš technický průkaz vozidla.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou podšité , aby se zabránilo odření při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
- Mince si můžete uložit do dvojité kapsy s bezpečným zipem;
- Peněženka má otevřenou kapsu na bankovky , která se rozprostírá po celé šířce.
Kapsy na peníze jsou také podšité oděruvzdornou podšívkou s potiskem loga.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051176593 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
1 347 Kč
–47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW931
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
709 Kč
od 211 Kč –52 %
Slim RFID peněženka na karty – kovové pouzdro unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 101 Kč
1 348 Kč
–47 %
Malá kožená peněženka na mince se zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
710 Kč
od 378 Kč –52 %
Krátká peněženka z karbonu s přihrádkami a zipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 180 Kč
od 325 Kč –52 %
Dámská zipová peněženka – více přihrádek, elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 155 Kč
od 1 278 Kč –47 %
Dámská kožená peněženka z pravé kůže NW926
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 673 Kč
od 298 Kč –52 %
Dámská mini peněženka – skládací styl s kovovým klipem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 142 Kč
od 414 Kč –52 %
Průhledná taštička s anime figurkou – organizér na drobnosti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
515 Kč
–52 %
Peněženka s kawaii motivem – skládací, pro studenty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 365 Kč –52 %
Roztomilá peněženka Snoopy – řetízek, odolná proti rušení
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 174 Kč
od 611 Kč –52 %
Kožená peněženka s RFID – dvojitý zip a přihrádka na mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 291 Kč
964 Kč
–50 %
Malá peněženka EDC – 5 kapes, poutko na klíče, YKK zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
482 Kč
od 109 Kč až –52 %
Transparentní obal na kartičky – držák na ID, fotky, odznaky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 52 Kč
od 615 Kč až –52 %
Pánská dlouhá peněženka z hovězí kůže – retro skládací styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 293 Kč
od 291 Kč –52 %
Slim pánská peněženka z hovězí kůže – držák na karty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 139 Kč
od 269 Kč –52 %
Slim peněženka s RFID ochranou – chytrý pop-up držák
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
