Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže
Kód: ROV-24426-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 929 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 169 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
952 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
577 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
1 874 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 047 Kč
Made in EU
1 743 Kč
–47 %
Rolákové šaty s dlouhým rukávem Junita
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
917 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 452 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
2 743 Kč
–41 %
Sportovní šaty s vysokými manžetami a gumičkou v pase B032
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 614 Kč
Detailní popis produktu
Velká horizontální dámská peněženka z eko-kůže - Peterson
- Vysoká kvalita zpracování | Vyrobena z ekologické kůže. Veškeré kovové kování včetně elegantního loga na přední straně.
- Módní design a barvy | Krásná velká dámská peněženka klasického střihu. Model v horizontální orientaci, zapínání na patentku;
- Chráněna speciální podšívkou | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty.
Peněženka obsahuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty
- 1 kapsa na větší doklad
- mince můžete vložit do 1 kapsy na zip
- K dispozici jsou 2 velké otevřené kapsy na bankovky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051209772 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Béžová |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–39 %
Kompaktní dámská peněženka s exotickým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
820 Kč
Made in EU
od 1 184 Kč –39 %
Velká peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
od 1 242 Kč –39 %
dámská lakovaná kožená peněženka s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
od 748 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Středně velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
od 1 321 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka se spojkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 796 Kč
Made in EU
1 149 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 756 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 058 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
