Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-22924-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
915 Kč
Made in EU
od 1 929 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 169 Kč
Made in EU
2 657 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 747 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
976 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
905 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
1 304 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
729 Kč
Made in EU
2 259 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 262 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Detailní popis produktu
Kompaktní dámská peněženka z lakované kůže - Peterson
- Produkt polské značky, kterému důvěřují tisíce zákazníků!
- Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže, velmi příjemné na dotek a lehce lesklé.
- Vždy módní design | Vertikální model s klasickým červeným designem a černou zacvakávací přezkou.
- Praktické a funkční | Tento model byl navržen extrémně intuitivně a funkčně. I přes malé rozměry se do ní vejde dostatek dokladů a hotovosti.
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Peněženka je vybavena systémem STOP RFID, který chrání kartu v peněžence proti odcizení finančních prostředků z účtu.
Několik slotů pro vaše karty
Do peněženky se vejde spousta nejpotřebnějších dokladů v různých formátech, jako jsou karty nebo občanské průkazy.
Uvnitř najdete:
- 1 vnější kapsa na mince; kapsa je dvojitá, zapíná se na háček
- 2 otevřené přihrádky na bankovky;
- 13 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu. Jedna z přihrádek je průhledná a je ideální pro focení.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Vyhnete se tak oděrkám na kůži při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051159886 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Jemný vzor |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 273 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
767 Kč
Made in EU
1 225 Kč
–39 %
Dámská malá kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
od 735 Kč –39 %
Dámská kompaktní kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 443 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
1 578 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s hadím potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 149 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
Prostorná dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
726 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 1 021 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zipem a klopou
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
690 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 363 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s motýlky
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
821 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
