Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-23345-UNIW ROV-20622-UNIW ROV-23344-UNIW ROV-23342-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 249 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 795 Kč
Made in EU
1 638 Kč
–44 %
Šaty z kombinovaných materiálů se zipy M252
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
915 Kč
Made in EU
1 619 Kč
–44 %
Klasické mini šaty K316 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
905 Kč
Made in EU
1 222 Kč
–44 %
Šaty se stojáčkem a páskem M454
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
863 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
775 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
1 766 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
Elegantní bavlněné mini šaty s výstřihem do V 0164
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
851 Kč
Made in EU
2 599 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 436 Kč
Made in EU
2 259 Kč
–44 %
Modré midi šaty s gumou v pase L087
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 262 Kč
Detailní popis produktu
Klasická dámská kožená peněženka na patentku - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality s hladkou texturou;
- Klasický styl | Peněženka s nadčasovým stylem. Model v horizontální orientaci upevněný odolnou a pevnou západkou;
- Prostorná, středně velká peněženka | Peněženka pro vás bude perfektní, pokud denně nosíte velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečnost na nejvyšší úrovni | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Uspořádejte si karty a dokumenty
Středně velká peněženka s velmi rozsáhlým vnitřkem, vejde se do ní vše, co denně potřebujete
Portfolio zahrnuje:
- 6 přihrádek vyhrazených na karty, včetně 2 průhledných, které lze úspěšně použít jako přihrádku na fotografie;
- 3 přihrádky na o něco větší dokumenty.
Přihrádky na karty a doklady jsou rovněž zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Peněženka v orientaci na šířku. Kapsy na peníze jsou rovněž podšité oděruvzdornou podšívkou.
- mince můžete vložit do 1 kapsy zapínané na zip a její velikost;
- K dispozici jsou 2 otevřené kapsy na bankovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka na patentku a zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
2 777 Kč
–39 %
Dárková sada: dámská kožená peněženka a parfémovaná voda
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 673 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Pánská sportovní peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
797 Kč
Made in EU
870 Kč
–39 %
Malá, kožená dámská peněženka se zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
524 Kč
Made in EU
od 1 480 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka zdobená holografickými motýlky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 891 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
od 1 150 Kč –39 %
Dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 693 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka se zapínáním s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 029 Kč
Made in EU
1 242 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Klasická malá dámská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
