Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-22363-UNIW ROV-22362-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 698 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 062 Kč
Made in EU
4 191 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 620 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 038 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
od 1 392 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 448 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
805 Kč
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 634 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
797 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
929 Kč
Made in EU
5 683 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 552 Kč
Made in EU
od 6 973 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 4 358 Kč
Made in EU
od 6 441 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 026 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem - Rovicky
- Kvalita a přesnost šití | Peněženka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID, která chrání peněženku
- Dárková krabička v ceně;
V peněžence:
- až 21 přihrádek na karty standardní velikost
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na pevný patent;
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených kapes po celé délce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 20+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez zapínání PTN 22309-VT
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka s pejskem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
858 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže ryba
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
