Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Kód: BO-40545-OSouvisející produkty
Made in EU
835 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
532 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
733 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
467 Kč
od 448 Kč –52 %
Dívčí zavřené sandály s květinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
Made in EU
931 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip se střapci Missy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
593 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
667 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Mašlí Se Zapínáním Na Suchý Zip Wistala
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
599 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
1 111 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
708 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dívčí páskové sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 351 Kč
Detailní popis produktu
Zimní turistická obuv pro chlapce je ideální volbou na chladné dny. Vyrobena z odolné eko kůže, zajišťuje dlouhou životnost a ochranu před chladem a vlhkostí. Model má praktické zapínání na suchý zip a gumičky imitující šněrování, což usnadňuje samostatné obouvání a přizpůsobení obuvi noze. Vnitřek bot je vyhřátý, což zaručuje pohodlí a teplo i při dlouhých procházkách v zimních dnech. Jsou to pohodlné, pevné a stylové boty ideální na každodenní nošení a venkovní aktivity. Při výběru velikosti prosíme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
30-19/31-19,5/32-20,5/33-21/34-21,5/35-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40545.mp4 |
| Zapínání: | Suchý zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 8 cm dla rozmiaru 30 |
| Horní šířka: | 7,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 28 |
| Výška zboží v centimetrech: | 10 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 22 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1026.67 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
2 098 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 336 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské teplé sněhule Big Star KK374242
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s izolací Big Star MM374056
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 433 Kč
–36 %
Zateplené dětské boty s medvídkem na zip Enchanta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
913 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
618 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Zateplené Dětské Sněhule Traperky Big Star OO374049
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
987 Kč
Made in EU
2 295 Kč
–36 %
Dětská Trapery Memory Foam Big Star KK374158
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 462 Kč
Made in EU
od 1 069 Kč –36 %
Dětské Kožené Kozačky Se Zipem Omua
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 681 Kč
Made in EU
1 220 Kč
–36 %
Dětské sněhule s polstrováním z kožešiny Big Star SS374020
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
777 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
667 Kč
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
od 1 451 Kč –36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zip Lee Cooper LCJ-24-44-2864K
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 925 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
