Dámská kožená peněženka
Kód: ROV-21741-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 696 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
1 355 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
757 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 409 Kč
od 1 493 Kč –47 %
šaty ve vintage stylu s plisovanou sukní a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 786 Kč
Made in EU
3 349 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 970 Kč
Made in EU
3 234 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 903 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Made in EU
2 043 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 238 Kč
Made in EU
1 278 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
775 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka - Peterson
- Špičková kvalita | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže vyznačující se nadprůměrnou odolností;
- Klasická elegance | Peněženka v nadčasovém stylu s decentním logem na přední straně;
- Kartová sekce | Peněženka má spoustu praktických přihrádek a kapes
- Ideální jako dárek | Peněženka je zabalena ve značkové krabičce.
Součástí peněženky:
- 6 přihrádek vyhrazených na karty
- mince můžete vložit do 1 kapsy, zapíná se na zip.
- jsou 3 přihrádky na bankovky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051183782 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
od 1 302 Kč –39 %
Klasická dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
785 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
od 1 615 Kč –39 %
Elegantní, velká dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 973 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
690 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Velká horizontální dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 440 Kč
–39 %
Velká dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
868 Kč
Made in EU
1 240 Kč
–39 %
kožená peněženka ve svislé poloze se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
od 1 380 Kč –39 %
Elegantní dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
486 Kč
–39 %
Dámská peněženka penálového typu z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
293 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
880 Kč
Made in EU
645 Kč
–39 %
Klasická dámská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
od 811 Kč –39 %
Dámská malá kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 489 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Klasická, malá dámská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
od 1 038 Kč –39 %
Dámská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 625 Kč
Made in EU
2 330 Kč
–39 %
Velká kožená peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 404 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
