Dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-28950-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 287 Kč
–41 %
Volné, maxi košilové šaty s dlouhými rukávy A601
Doručení 3-4 dny
(1 ks)
1 934 Kč
Made in EU
2 337 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 375 Kč
Made in EU
4 031 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 372 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 572 Kč
Made in EU
1 276 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
774 Kč
Made in EU
1 927 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 168 Kč
Made in EU
1 657 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
926 Kč
Made in EU
1 816 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
987 Kč
Made in EU
2 074 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 220 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
985 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže v černé a zlaté barvě, vybavená RFID systémem - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Peněženka vyrobená z přírodní kůže, zaručující dlouhou životnost.
- Lakovaná textura | Peněženka byla pokryta vrstvou laku, který jí dodává lesk a dokonale ladí s jejím složením.
- Prostorný a funkční | Peněženka se vám bude perfektně hodit, pokud denně nosíte dokumenty velkého formátu, například technický průkaz. Navíc pojme značné množství karet a hotovosti.
- Ochrana vašich karet | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, průkazy totožnosti a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Řada přihrádek na vaše karty
Peněženka pojme:
- až 25 přihrádek určených pro karty, vizitky nebo dokumenty ve standardním formátu. Tři z nich jsou průhledné, ideální pro dokumenty , ke kterým potřebujete mít snadný přístup. Přihrádky jsou rozděleny do dvou částí.
- 4 kapsy na dokumenty většího formátu, například osvědčení o registraci v obálce.
Přihrádky na karty a dokumenty jsou také chráněny podšívkou . To pomáhá předcházet odřeninám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Kromě rozsáhlých přihrádek na bankovní karty a dokumenty má peněženka také přihrádky na tradiční hotovost:
- drobné si můžete uložit do vnitřní dvojité kapsy na zip;
- Bankovky se vejdou do 2 prostorných , otevřených přihrádek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051260674 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 20+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 19,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
919 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z přírodní a ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
554 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
1 796 Kč
–39 %
Klasická, velká peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 082 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
Dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
641 Kč
Made in EU
1 693 Kč
–39 %
Malá, vertikální peněženka z lakované kůže s motivem listů
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 020 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
Made in EU
631 Kč
–39 %
Elegantní kožené pouzdro na dokumenty Buffalo Wild®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
380 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
1 620 Kč
–39 %
Lakovaná dámská peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
976 Kč
Made in EU
1 305 Kč
–39 %
Kožená, kompaktní dámská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
1 561 Kč
–39 %
Dámská červená kožená peněženka s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
834 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na dokumenty s kovovou sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
503 Kč
Made in EU
1 541 Kč
–39 %
Lakovaná peněženka s elegantním krokodýlím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
929 Kč
Made in EU
1 482 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
893 Kč
Made in EU
523 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
315 Kč
Made in EU
667 Kč
–39 %
dámská peněženka se zvířecím motivem a zipem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
402 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
