Dámská peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-30745-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 275 Kč
–39 %
Pouzdrové šaty s krajkovými rukávy a smyslným výstřihem 621-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
773 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–39 %
Klasické trapézové šaty s černým páskem 579-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Rozšířené elegantní šaty bez rukávů S358
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
2 039 Kč
–39 %
Pohodlné trapézové šaty s dlouhým rukávem 567-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
Made in EU
2 059 Kč
–41 %
Pletené šaty přiléhavého střihu s řasením K006
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 211 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
od 2 007 Kč –42 %
Dlouhé elegantní šaty s límečkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 147 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Detailní popis produktu
Dámská peněženka z lakované kůže vyrobená z trojrozměrné ekokůže - Peterson
- Vyrobeno z ekokůže.
- Vysoká funkčnost.
- Až 12 slotů na karty – ideální pro platební karty, věrnostní karty a dokumenty standardního formátu.
- Samostatná přihrádka na mince uzavíratelná odolným zipem - pohodlný přístup a bezpečnost.
- 1 přihrádka na bankovky.
- 2 kapsy na větší dokumenty - vejde se do nich mimo jiné i váš technický průkaz.
- Praktické fotookénko .
Přihrádky na karty a dokumenty
Uvnitř najdete praktické a dobře organizované uspořádání, které zajišťuje, že každý prvek má své místo.
Peněženka je vybavena:
- 12 slotů na karty – ideální pro platební, věrnostní nebo městské karty.
- 2 větší kapsy na dokumenty – vhodné pro dokumenty většího formátu.
Uspořádání přihrádek zajišťuje plný komfort používání – vše je viditelné, snadno dostupné a organizované.
Kapsy na mince a bankovky
Peněženka také poskytuje promyšlenou organizaci vašich peněz, takže rychle najdete vše, co potřebujete.
- Dvojitá kapsa na mince na zip - samostatná část peněženky, poskytuje bezpečné a organizované místo pro mince.
- 1 přihrádka na bankovky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051249556 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | lakovaná ekologická kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Tloušťka: | 3,5 cm |
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 239 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
747 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 263 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Velká, horizontální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
565 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
341 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 365 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže se vzorem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
823 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Velká peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
962 Kč
Made in EU
1 537 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
926 Kč
Made in EU
909 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
891 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
