Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Kód: ROV-31182-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Elastické šaty s 3/4 rukávem M429 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
909 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Elegantní šaty vhodné do kanceláře A078
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
3 249 Kč
–41 %
Bavlněné šaty s nášivkovými kapsami B263
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 911 Kč
od 1 640 Kč –47 %
Dlouhé košilové šaty – slim střih, vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 863 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
909 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
od 1 932 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 171 Kč
Made in EU
3 113 Kč
–41 %
Maxi šaty s košilovým topem a trapézovým spodkem A451
Doručení 3-4 dny
(3 ks)
1 831 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
920 Kč
Made in EU
1 158 Kč
–44 %
Módní tunika s límcem M451 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
647 Kč
Made in EU
2 603 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 438 Kč
Detailní popis produktu
Malá, praktická dámská peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem - Peterson
- Přírodní kůže s jemnou texturou – odolná, příjemná na dotek, bez lakované povrchové úpravy.
- Výrazný květinový vzor – módní, umělecký motiv v intenzivních barvách.
- Dvojitá kapsa na mince zapínaná masivní zlatou sponou.
- 2 přihrádky na bankovky pro pohodlné uložení hotovosti.
- 13 přihrádek na karty a dokumenty, včetně 1 průhledné kapsy na fotografii.
- RFID ochrana – ochrana bezkontaktních karet před neoprávněným čtením dat.
- Zapínání na patentní patent pro větší bezpečnost obsahu.
- Pečlivě provedené detaily a zlaté kování zdůrazňují elegantní charakter.
Promyšlený a funkční interiér
Peněženka byla navržena tak, aby byla i přes svou kompaktní velikost co nejpraktičtější.
Uvnitř najdete:
- 1 vnější dvojitá kapsa na mince – uzavíratelná kovovou sponou, která umožňuje pohodlné třídění mincí.
- 2 otevřené přihrádky na bankovky – snadno se do nich vejdou různé nominální hodnoty.
- 13 přihrádek na platební karty, věrnostní karty, vizitky a dokumenty – včetně jedné průhledné kapsy, ideální pro fotografii milované osoby.
Vnitřek je podšitý, aby chránil kůži před oděrem při každodenním používání. Celý design je intuitivní a snadno se organizuje – vše má své místo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051290480 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Barevná |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Květovaný |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 40 |
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–39 %
Vertikální dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
868 Kč
Made in EU
521 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na zip -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 185 Kč
–39 %
horizontální peněženka z přírodní a eko kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
714 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–39 %
vertikální dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
738 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na patentku a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
peněženka z ekokůže s jemnou texturou, se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá dámská peněženka z lakované kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekokůže s jemnými květinami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Klasická kožená dámská peněženka s patentním zapínáním a sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
856 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
