Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Kód: ROV-31128-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 280 Kč
–39 %
Mini šaty s elegantním výstřihem 118-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
776 Kč
Made in EU
1 932 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 171 Kč
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
978 Kč
Made in EU
3 597 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 116 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
4 003 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 355 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 572 Kč
Made in EU
1 683 Kč
–41 %
Šaty do A úpletové s dlouhým rukávem A162
Doručení 3-4 dny
(5 ks)
990 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Detailní popis produktu
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku - Peterson
Tato elegantní peněženka kombinuje nejvyšší kvalitu, klasický styl a praktické vlastnosti. Je vyrobena z pravé kůže a zaujme svou kvalitou a estetikou. Je perfektní volbou pro ženy, které si cení pohodlí, organizovanosti a jedinečného vzhledu.
- Vyrobeno ze speciálně vybrané přírodní kůže;
- Perfektně navržené přihrádky na dokumenty a hotovost;
- Vybaveno technologií RFID pro ochranu karet;
- Elegantní dárkové balení.
Promyšlená organizace karet a dokumentů
Peněženka byla navržena s ohledem na maximální funkčnost.
- Má 6 vyhrazených slotů pro karty, takže všechny potřebné dokumenty budete mít vždy po ruce.
- Navíc zde najdete 5 přihrádek na větší dokumenty, lístky nebo jiné důležité papíry.
Promyšlený design umožňuje rychlý přístup k obsahu, což z něj činí vynikající volbu pro ženy.
Praktické přihrádky na peníze
Peněženka má:
- Čtyři prostorné přihrádky na bankovky vám umožní uchovávat si hotovost uspořádanou . Pokud nepotřebujete tolik přihrádek na hotovost, můžete je vždy využít jako další úložný prostor pro dokumenty nebo jiné důležité věci;
- Samostatný prostor na mince v podobě dvojité kapsy se zapínáním na sponu umožňuje snadné uložení mincí a speciální místo na žeton do nákupního košíku zajišťuje, že jej nikdy neztratíte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277139 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřeno háčkem |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
521 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
314 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
Dámská peněženka z přírodní a eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka z pravé kůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
809 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a sponou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
horizontální dámská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
hladká dámská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Střední dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 323 Kč
–39 %
Dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
797 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 460 Kč
–39 %
Elegantní kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
880 Kč
Made in EU
808 Kč
–39 %
malá dámská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 146 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
691 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
Malá, praktická peněženka z pravé kůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
1 277 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
770 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
