Dámská vertikální peněženka z lakované kůže
Kód: ROV-31095-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 750 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
978 Kč
1 671 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 013 Kč
Made in EU
2 669 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 570 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
1 646 Kč
–44 %
Šaty áčkové s polovičními rukávy K219 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
920 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
952 Kč
Made in EU
1 821 Kč
–40 %
Elegantní tužkové šaty do kolena 9258
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 084 Kč
Made in EU
1 362 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
1 626 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
909 Kč
Made in EU
1 838 Kč
–41 %
Šaty s krátkým rukávem M085
Doručení 3-4 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 436 Kč
–44 %
Mírně rozšířené šaty bez rukávů M083 FIGL
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
802 Kč
Detailní popis produktu
Dámská vertikální peněženka z lakované kůže se zapínáním na druk a zip - Lorenti
- Vyrobeno z lakované kůže . Zdobeno vzorem hadí kůže.
- Kůže je zvenku lakovaná a zevnitř matná.
- Pohodlná vnější kapsa pro bezkontaktní transakce.
- Vybaven RFID systémem , který chrání kartu v peněžence před krádeží finančních prostředků z účtu.
Malá dámská peněženka z pravé kůže. Navzdory své velikosti se do ní vejde skutečně vše, co větší modely.
Sekce dokumentu
Peněženka je na svou velikost velmi prostorná. Můžete si být jisti, že se do ní vejdou všechny vaše nezbytnosti.
Peněženka je dodávána s:
- 6 přihrádek určených pro karty;
Sloty pro karty jsou také podšité , aby se zabránilo odření při nesčetném vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
- Mince si můžete uložit do dvojité kapsy zapínané bezpečným zipem;
- Bankovky můžete umístit do velké, otevřené kapsy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Peněženky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051292002 |
| Značka: | Lorenti |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Červená |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | hadí / krokodýlí kůže |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 29.33 |
Made in EU
1 265 Kč
–39 %
peněženka z pravé kůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
762 Kč
Made in EU
1 205 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže a přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
726 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Dámská horizontální peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 245 Kč
–39 %
peněženka-penál z přírodní a eko kůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
750 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
Elegantní dámská peněženka z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál z ekokůže s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Dámská peněženka s patentním zapínáním a háčkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
dámská peněženka z ekokůže s reliéfním vzorem krokodýla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–39 %
Velká kožená dámská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
974 Kč
Made in EU
910 Kč
–39 %
horizontální peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
548 Kč
Made in EU
1 028 Kč
–39 %
Velká dámská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
611 Kč
–39 %
Dámská peněženka-penál ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 079 Kč
–39 %
Dámská kožená peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
650 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
