Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Kód: ROV-24764-UNIW ROV-24762-UNIW ROV-24763-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 763 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 102 Kč
Made in EU
od 2 263 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL9753A8-1A3 (zg364b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 415 Kč
Made in EU
od 1 724 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 958 Kč
Made in EU
od 1 519 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 844 Kč
Made in EU
od 1 626 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 017 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
1 896 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183E-7ADF (zd004a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 185 Kč
Made in EU
8 239 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AVIATOR AUTOMATIC AR60028 + BOX (zi099c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
5 149 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 339 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT W125-5 (zp322f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
744 Kč
Made in EU
od 6 908 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 4 318 Kč
Made in EU
od 4 351 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 719 Kč
Made in EU
4 721 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 951 Kč
Made in EU
1 797 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
998 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Detailní popis produktu
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže - RovickyDvoudílná dárková sada v elegantní krabičce sestávající ze stylové peněženky a klíčenky z ekologické kůže.
Elegantní pánská peněženka z ekologické kůže na patentku
Peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní ekologické kůže.
Středně velká peněženka v orientaci na šířku bez vnějšího zavírání. Je velmi funkční – vejdou se do něj karty a doklady, které máme všichni, jako je občanský průkaz nebo řidičský průkaz.
Peněženka je vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, občanské průkazy a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Řada slotů na karty
Uspořádání přihrádek na karty a doklady je maximálně intuitivní. Interiér je uspořádán velmi prakticky.
V peněžence:
- 6 přihrádek na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je debetní karta nebo řidičský průkaz;
- 4 kapsy na o něco větší doklady, ale nevhodné na matriční listy. Jedna kapsa je průhledná, což usnadňuje prohlížení dokumentů, které chcete vidět na první pohled.
- mince schováte do jedné velké kapsy, která je velmi zajímavě ušitá. Otevírá se tak, že se rozprostírá po celém svém povrchu;
- bankovky schováte do 2 otevřených kapes umístěných po celé délce peněženky.
Elegantní klíčenka, která bude skvělým doplňkem vašich klíčů a nabídne nejen vizuální stránku, ale také dodatečný pocit bezpečí. Klíče připojené ke kroužku na klíče jsou vždy méně pravděpodobné, že se ztratí
- Materiál: ekologická kůže
- Černá barva
- Výška: 7 cm
- Šířka: 2,5 cm
- Hloubka: 0,1 cm
- Průměr kruhu: 2,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | Vysoká kvalita |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
694 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
418 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Dámská peněženka z ekologické kůže s vložkou na karty
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
346 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
od 881 Kč –39 %
Malá kožená pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 531 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Peněženka bez zapínání z lesklé přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
od 1 501 Kč –39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
