Dětské Oteplené Galosy Befado 162Y307
Kód: BO-29251-95Související produkty
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
720 Kč
Made in EU
od 1 007 Kč –36 %
Dětské Brokatové Botky Oceněné Suwakiem Saussa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 642 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
633 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–36 %
Dětské Boty Lakovane Se Zipem Tibbie
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
689 Kč
Made in EU
od 877 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 559 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–36 %
Zateplené boty sneakers dětské na suchý zip Big Star SS374072
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
981 Kč
Made in EU
2 160 Kč
–36 %
Dětské boty Memory Foam Big Star KK374119
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 375 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule s květinami zateplené kožešinkou Palina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
633 Kč
Made in EU
1 968 Kč
–36 %
Zateplené zimní boty pro chlapce Lee Cooper LCJ-23-01-2059
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 253 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhové boty s kožešinou Nohie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
747 Kč
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské zimní boty pro dívky na zip Lee Cooper LCJ-25-10-3770
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
884 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
696 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky na zip Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
815 Kč
Detailní popis produktu
Dětské holínky jsou vyrobeny z lehkého a odolného materiálu EVA, což je pěnový materiál poskytující vysoký komfort při nošení. Holínky jsou velmi lehké a zároveň odolné. Model má vyjímatelnou ponožku, která umožňuje nošení holínek i při nízké zimní teplotě. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žabky Pantofle Bačkory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EVA |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 1,5 cm |
| Vrchní výška: | 15cm pro velikost 22 |
| Horní šířka: | 9cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 20 |
| Výška zboží v centimetrech: | 20 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 15 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1000 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Polsko |
Made in EU
821 Kč
–36 %
Dětské lehké pantofle Kroks Big Star II375001
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
523 Kč
Made in EU
536 Kč
–36 %
Dětské dívčí holínky princezny Dazzly
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
342 Kč
Made in EU
829 Kč
–36 %
Jednorožec Warm-up pantofle a Ronee
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
528 Kč
od 741 Kč až –52 %
Dívčí bačkory Hello Kitty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 371 Kč
od 1 120 Kč až –50 %
Dětské třpytivé sandály pro holky na doma i ven
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 560 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské Holínky S Podšívkou Snow Wave Gokids 981 -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
od 661 Kč až –52 %
Dětské pantofle s podsvícením - barevné zvíratky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 315 Kč
od 563 Kč až –52 %
Dívčí bačkory Frozen
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 269 Kč
od 367 Kč –52 %
Dětské capáčky jahůdky – měkké botičky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 175 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
