Dětské Traperky na Zip Bansi
Kód: BO-28484-M BO-28484-O BO-28484-Q BO-28484-S BO-28484-18 BO-28484-19 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 012 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
645 Kč
Made in EU
946 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
603 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sandály na suchý zip Big Star RR374520
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
1 329 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
847 Kč
Made in EU
922 Kč
–36 %
Dívčí sandály s dekorativním detailem Serina
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
588 Kč
od 448 Kč –52 %
Dívčí zavřené sandály s květinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 214 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
608 Kč
Made in EU
2 180 Kč
–36 %
Kožené Dětské Sandály S Liškou Bartek 8441163
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 389 Kč
Made in EU
2 141 Kč
–36 %
Kožené semišové sandály pro dívku 84409-66 Bartek
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 363 Kč
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Tinette
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
537 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
671 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
671 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
931 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandály s květinami a sponami Memoria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
545 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
608 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Detailní popis produktu
Při chladných dnech je důležité věnovat pozornost pohodlnému obutí pro naše děti. Jednou z možností jsou tyto úžasné traperky. Model s šněrováním s dalším zipem. Střed oteplený umělou kožešinou. Zesílený špička. Určitě zkontrolujte celou naši nabídku dětských bot! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
19-13/20-13,5/21-14/22-14,5/23-15/24-15,5/25-16/26-16,5/27-16,8/28-17/29-18,5/30-19/31-20/32-20,5/33-21/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Zapínání: | Zip, Šněrování |
| Vnější materiál: | Syntetický materiál |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Horní šířka: | 6 cm pro velikost 19 |
| Vrchní výška: | 8,5 cm pro velikost 19 |
| Výška podpatku: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 19 |
| Výška zboží v centimetrech: | 9 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 18 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | Chlapci, dívky, unisex |
| Dodatečné informace: | Pevná pata |
| Celková hmotnost v gramech: | 513 |
Made in EU
877 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
559 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
521 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–36 %
Dětské izolované Botky Sněžáky se šňůrkami Mikyla
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
654 Kč
Made in EU
1 169 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
745 Kč
Made in EU
1 617 Kč
–36 %
Dětské sněhule na zip Big Star SS374031 Šedo-
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 030 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
843 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–36 %
Dětské zateplené trekové boty Trapery Big Star MM374202
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 343 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–36 %
Zateplené Sněhule Dětské Big Star OO374130
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 141 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
720 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule ozdobené květinkami Gracina
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
633 Kč
Made in EU
731 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
466 Kč
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožešinou na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3788
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
884 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
