Dívčí Šněrovací Botky Adeneia
Kód: BO-28499-69Související produkty
Made in EU
842 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
537 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dětské Sandály Dívčí Z Eko Kůže Leopard Mariana
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
521 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
621 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
608 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Se Zlatými Detaily Cavina
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
608 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
608 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
545 Kč
Made in EU
593 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
378 Kč
Made in EU
1 329 Kč
–36 %
Dětské vonící sandálky Na suchý zip ZAXY LL385027
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
847 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dětské sandály Big Star NN374264
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
931 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
671 Kč
od 983 Kč až –50 %
Kožené sandálky pro dívky na léto a plážové hry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 492 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Pěnové Dětské Sandály Big Star RR374516
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Made in EU
1 449 Kč
–36 %
Dětské sandály Grendene Kids JJ385011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
923 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
od 865 Kč až –50 %
Dětské sportovní sandály
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 433 Kč
Detailní popis produktu
Dětské boty vyrobené z eko kůže. Zapínání na zip po straně. Kůže je zdobena pásky s klipsou. Nastavení na platformě a plochém podpatku z umělé hmoty. Vnitřek zateplený kožešinou. Špičky zaoblené. Skvělý model pro vaše dítě! Nezapomeňte také zkontrolovat ostatní modely dětských bot! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16,5/27-17/28-18/29-18,5/30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 14 cm pro velikost 25 |
| Horní šířka: | 7 cm pro velikost 25 |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 924 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 3,5 - 5 |
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dětské zimní boty Chlapci Lee Cooper LCJ-25-44-3943K
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
931 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
720 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Zateplené Dívčí Boty S Medvídkem Na Zip Relobia
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
872 Kč
Made in EU
1 659 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s vyplněním kožešinou Big Star MM374084
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 057 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
521 Kč
Made in EU
1 441 Kč
–36 %
Zateplené dětské boty s medvídkem na zip Enchanta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
918 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 212 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
772 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Dětské turistické boty na suchý zip Pavisse
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Made in EU
1 202 Kč
–36 %
Teplé dětské sněhule s vázáním Asija
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
765 Kč
Made in EU
1 962 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 250 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské zimní boty sněhule na suchý zip Darlene
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
671 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
747 Kč
Made in EU
1 388 Kč
–36 %
Dětské sněhule pro dívky s kožíškem a stahovák Lee Cooper LCJ-25-10-3778
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
884 Kč
Made in EU
869 Kč
–36 %
Dětské Sněhule Na Suchý Zips Unitia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
554 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
