Zateplené Dívčí Boty S Medvídkem Na Zip Relobia
Kód: BO-33616-72Související produkty
Made in EU
593 Kč
–36 %
Dětské sandály se suchým zipem srdce Havana
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
378 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dětské Sandály Dívčí Z Eko Kůže Leopard Mariana
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
521 Kč
Made in EU
723 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
461 Kč
Made in EU
855 Kč
–36 %
Dětské sandálky na korkové platformě se suchým zipem Rorria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
545 Kč
od 1 130 Kč až –50 %
Dětské římské sandálky pro dívky, plochá podešev
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 565 Kč
Made in EU
1 117 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Suchý Zip Ovoce 83615 Ipanema
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
711 Kč
Made in EU
2 335 Kč
–36 %
Kožené sandály pro dívky lesklé 84405-85 Bartek
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 487 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
621 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
621 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
521 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
1 053 Kč
–36 %
Dětské sandály Lee Cooper LCW-25-34-3569K
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
671 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
469 Kč
Made in EU
946 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
603 Kč
Made in EU
2 180 Kč
–36 %
Kožené Dětské Sandály S Liškou Bartek 8441163
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 389 Kč
Made in EU
736 Kč
–36 %
Dětské sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Sarniema
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
469 Kč
Detailní popis produktu
Dívčí boty vyrobené z eko kůže. Zapínají se na zip a navíc se šněrují, což zajišťuje dokonalé přizpůsobení noze. Vnitřek je zateplený kožešinou. Roztomilý medvídek na svršku dodává výjimečné kouzlo, což je činí ideální volbou pro malé módní nadšenkyně! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
25-15,5/26-16,5/27-17/28-18/29-18,5/30-19/31-19,5/32-20/33-20,5/34-21,5/35-22/36-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/33615.mp4 |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 12 cm dla rozmiaru 25 |
| Horní šířka: | 7 cm pro velikost 25 |
| Délka zboží v centimetrech: | 22 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Pohlaví: | dívky |
| Bohater: | - |
| Celková hmotnost v gramech: | 806.67 |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 0 - 3 |
Made in EU
1 130 Kč
–36 %
Zateplené dětské lakované kotníkové boty s přezkou Medvídek Jovellea
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
720 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Lee Cooper LCJ-25-10-3774
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
843 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky na Zip s Kožešinou Gerande
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
747 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dětské Snežné Boty S Vzorovaným Vložkem Zateplené Kožíškem Mirirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
621 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské na platformě zateplené kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
521 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zateplené sněhule s rzepem Big Star MM374121
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 265 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
806 Kč
Made in EU
1 172 Kč
–36 %
Dětské Trapery Botky Na Zip s Kožušinou Marialee
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
747 Kč
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
633 Kč
Made in EU
1 212 Kč
–36 %
Dívčí kotníkové boty s ouškem s kožešinou LOVE Rosaira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
772 Kč
Made in EU
1 962 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 250 Kč
Made in EU
1 968 Kč
–36 %
Zateplené zimní boty pro chlapce Lee Cooper LCJ-23-01-2059
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 253 Kč
Made in EU
1 566 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
998 Kč
Made in EU
1 369 Kč
–36 %
Dětské lakované boty se spony Chloraia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
872 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
