dětské sněhule s kubickými zirkony Hollee
Kód: BO-18572-70 BO-18572-K BO-18572-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandálky Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
1 455 Kč
–36 %
Dětské Sandály Na Zip Big Star LL374202
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
926 Kč
od 756 Kč až –50 %
Dívčí sandály s perličkami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 378 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s květinami Multikolor Tinette
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
1 010 Kč
–36 %
Dětské sandálky Lee Cooper LCW-24-34-2600
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
643 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
599 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky S Mašlí Na suchý zip Joratia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
542 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dětské sandály na korkové podrážce s přezkami dinosauři multikolor Thessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
od 972 Kč až –50 %
Dětské sandálky s výšivkou a měkkou podrážkou na léto
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 486 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály se zlatým detailem Lunessa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
502 Kč
–36 %
Papuče Sandálky Dětské NEL 310-5F GOKIDS
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
320 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–36 %
Dětské sandálky Na suchý zip vonící ZAXY LL385002
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
843 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Přezkou S Květinami Nestalee
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
533 Kč
Detailní popis produktu
V chladných dnech se dětem vyplatí postarat se o teplou obuv. Tyto módní sněhule jsou perfektním návrhem pro takové dny! Zateplené kozačky jsou příjemné na dotek z eko kožešiny. Nazouvací model. Na svršku jsou ozdobné kamínky. Určitě si prohlédněte celou naši kolekci dětských sněhulí! Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
19-12,5/20-13/21-13,5/22-14/23-14,5/24-15/25-16/26-16,5/27-17,5/28-18/29-19/30-19,5/31-20/32-20,5/33-21,5/34-22/35-22,5/36-23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Vrchní výška: | 10 cm pro velikost 19 |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Horní šířka: | 11 cm pro velikost 19 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Délka zboží v centimetrech: | 27 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1134 |
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dětské Mládežnické Sněhule S Vyšíváním Na Platformě Jolisse
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
547 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené botky Trapery Iomare
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dívčí Sněhové Teple Boty S Kožešinou S Ušima Betty
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
992 Kč
Made in EU
od 901 Kč –36 %
Dětské mládežnické sněhule s teplou výplní Mireya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 574 Kč
Made in EU
od 872 Kč –36 %
Zateplené Dětské Sněhové Boty Lamy Esandira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 555 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Dětské trekové boty zateplené na suchý zip Big Star OO374181
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–36 %
Sněhové boty dětské s kožešinou a vzorem Melefia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
716 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Dětské Boty S Zipem Oceněné Dolida
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
809 Kč
Made in EU
864 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s kožíškem v barvě Benigna
Skladem v Praze
(1 ks)
550 Kč
Made in EU
1 271 Kč
–36 %
Ošetřené dětské boty na zip Bežovo- Dolida
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
809 Kč
Made in EU
1 952 Kč
–36 %
Dětské Trappery Big Star KK374130
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 243 Kč
Made in EU
1 651 Kč
–36 %
Dětské zateplené Traperky Botky Askya
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s podšívkou z kožešiny Benigna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
1 060 Kč
–36 %
Ocieplane Botky Sněžáky Dětské s Ozdobnými Frédzlami Nimia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
676 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
630 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
