Dětské zimní boty pro dívky na zip Lee Cooper LCJ-25-10-3770
Kód: BO-40395-K BO-40395-M BO-40395-O BO-40395-Q BO-40395-S BO-40395-18 Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 521 Kč
–36 %
Vonné dětské sandálky na suchý zip ZAXY NN385020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
969 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky ozdobené květy s uzavíráním na suchý zip, Fagossa
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
542 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské sandálky s suchým zipem a propletenými pásky v multikoloru Dianttha
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
533 Kč
Made in EU
850 Kč
–36 %
Dětské sandálky na korkové platformě se suchým zipem Rorria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
542 Kč
Made in EU
720 Kč
–36 %
Dětské Sandálky S Suchým Zipem Marimona
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
459 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dětské Lesklé Sandály Na Nízkém Podpatku Nelly
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Made in EU
917 Kč
–36 %
Dětské Sandálky Se Zapínáním Na suchý zip Orretta
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
584 Kč
od 354 Kč –52 %
Dětské domácí pantofle s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 169 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dívčí sandály gladiátorky se zlatým detailem Vesira
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
606 Kč
Made in EU
941 Kč
–36 %
Dětské pletené nazouvací sandály Tracy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
599 Kč
od 436 Kč –52 %
Dívčí sandály různé varianty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 208 Kč
1 198 Kč
–50 %
Dívčí sandály s mašlí a flitry
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
599 Kč
Made in EU
837 Kč
–36 %
Dětské Gladiátorské Sandálky S Páskem V Multibarevném Designu Radovia
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
533 Kč
od 883 Kč až –50 %
Dívčí sandály s copánky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 442 Kč
od 379 Kč –52 %
Měkké dětské sandálky na suchý zip pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 181 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–36 %
Dětské sandálky se srdcem 81997 Ipanema My First Baby
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
667 Kč
Detailní popis produktu
Dětské sněhule značky Lee Cooper jsou vynikající volbou na zimní dny. Vyrobené z odolných materiálů proti větru, účinně chrání dětské nohy před chladem a vlhkostí, zajišťují pohodlí i při dlouhých hrách ve sněhu. Model na zip je velmi praktický – umožňuje rychlé a snadné obouvání. Vnitřek je vyhříván kožíškem. Jsou to funkční a pohodlné sněhule, které se hodí jak pro každodenní použití, tak na zimní procházky či hry ve sněhu. Při výběru velikosti prosíme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
28-17/29-17,5/30-18,5/31-19/32-20/33-21/34-22/35-22,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dívčí Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40395.mp4 |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Textilie |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 15,5 cm pro velikost 28 |
| Horní šířka: | 13 cm dla rozmiaru 28 |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 33 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 28 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1848 |
| Typ izolace: | Ano |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 531 Kč
–36 %
Trekové Boty Dětské Zateplené Big Star SS374075
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
975 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Lakované kozačky s nákrčníkom a zipsom Felori
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Boty S Tygrím Vzorem Na Platformě Zateplené Kožíškem Vilabria
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
693 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dětské zimní boty s polstrováním na zip Big Star MM374098
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–36 %
Zateplené dívčí botky s leopardím vzorem Nelanna
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dětské sněhule s výšivkou a mašlí Daven
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
Made in EU
1 383 Kč
–36 %
Dětské sněhule pro dívky s kožíškem a stahovák Lee Cooper LCJ-25-10-3778
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
881 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
555 Kč
Made in EU
1 162 Kč
–36 %
Chlapecké Sportovní Boty Trekkingové Falenisa
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
740 Kč
Made in EU
872 Kč
–36 %
Sněhule Dětské Kotníkové Na Platformě Zateplené Kožešinou Vilabria
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
555 Kč
Made in EU
1 741 Kč
–36 %
Dětské sněhule na suchý zip Big Star KK374237
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 109 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dětské mládežnické sněhule s beránkovou kožešinou Selathiel
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
464 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Zimní trekové boty pro děti na suchý zip zateplené Miravie
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
803 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
